ForumTematyPostyOstatni Post
Brak nowych postów

Obszar Dydaktyczny


Obszar Dydaktyczny
Nowa Siedziba Utalentowanych składa się z kompleksów budynków, w którym można wyróżnić trzy obszary ze względu na ich funkcjonalność. Pierwszym z nich jest Obszar Dydaktyczny - można tam odnaleźć miejsca, gdzie Utalentowani szkolą zarówno swoje moce jak i umysły. Tu też przesiadują Starsi i Opiekunowie, gotowi w każdej chwili poradzić i dopomóc.

Biblioteka, Centrum Szkoleniowe, Oranżeria, Zwierzyniec
37187Wto Maj 28, 2013 8:13 pm
Misza Zielony Salonik
Brak nowych postów

Obszar Sypialniany


Obszr Sypialniany
Każdy człowiek musi mieć swój kąt na Ziemi. Takimi osobistymi miejscami dla Utalentowanych są Akademiki, Internat oraz Domki. Internat zamieszkują najmłodsi, więc pełno w nim nieładu, ale i Akademiki nie można nazwać spokojnym miejscem. Jedynie Domki szczycą się największym spokojem, bo na nie trzeba sobie zasłużyć.

Internat, Akademiki, Domki
49217Wto Maj 28, 2013 8:12 pm
Diego Wydeptana Ścieżka
Brak nowych postów

Obszar Rozrywkowy


Obszar Rozrywkowy
W pewnym momencie dnia musi przyjść czas na odpoczynek, albo chwilę czynnego relaksu. W tym celu zostały stworzone Budynki Rekreacyjne. Do tego obszaru wliczamy również wszelką gastronomię oraz obiekty sportowe. Nic z tych rzeczy ci nie pasuje? Pozostają jeszcze ogrody oraz plaża, gdzie zawsze można znaleźć przynajmniej kilka osób.

Jedynka, Dwójka, Basen, Boiska, Ogrody, Plaża
39233Pon Kwi 29, 2013 2:50 pm
Diego Spacerniany Chodnik
Brak nowych postów

Pozostałe


Pozostale
Rozciągające się pod Siedzibą podziemia nigdy nie były z góry zaplanowane. Powstały pod niewiedzą Dyrektorki, więc aktualnie stanowią centrum wszelkich niecnych planów i spisów. Nie są w żadnym wypadku miłym miejscem, to głównie ponure korytarze ciągnące się w nieskończoność. Ale oprócz nich istnieją teżinne tajemnicze miejsca, o których istnieniu mało kto ma pojęcie.

Podziemia
940Sob Lut 02, 2013 6:29 pm
Banjo Szeroki tunel