utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

51Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pią Lis 30, 2012 3:27 pm

Lucky

Lucky
Załatwione :)

52Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pią Lis 30, 2012 3:43 pm

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
czadowo, jestem zbyt leniwa by latać na dół strony by się zalogować

53Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pią Lis 30, 2012 5:10 pm

Ariel

Ariel
SO STRZAŁKI!

54Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pią Lis 30, 2012 5:49 pm

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
ale to za dużo biegania kursorem

55Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Gru 17, 2012 10:53 am

Nikita

Nikita
Mam taką propozycję, żeby naprawić linki do działów. Jak teraz się na nie klika, to otwiera nową kartę. Albo tylko mi? W każdym razie mi otwiera i to okropnie irytujące, bo jakbym chciała sobie otworzyć nową kartę, to bym sobie sama kliknęła prawym albo co.

56Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Gru 17, 2012 11:02 am

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
Mam tak samo, więc to nie tylko Tobie tak robi.

57Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Gru 17, 2012 2:06 pm

Lucky

Lucky
LOL, ja nawet nie wiedziałam, że tak sie robi xddd

58Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Gru 17, 2012 3:00 pm

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
XD

59Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Gru 17, 2012 4:03 pm

Minnie

Minnie
Naprawiłam. Jeżeli macie jakieś propozycje stron z jakimi możemy nawiązać partnerstwo to wyślijcie mi je przez PW na konto Minnie. Dzięks.

https://utsi.forumpolish.com

60Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:23 pm

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
Proponuję, by w tematach gdzie dwie osoby grają ze sobą na MG wstawiały w post avek danej postaci, bo ponieważ GŁUPIO TO WYGLĄDA I SIĘ JEBIE W OCZACH.
Dziękuję do widzenia.

61Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:25 pm

Bambie

Bambie
nie

62Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:27 pm

Amelka

Amelka
Rozumiem, w końcu to niesamowity problem, wstawić avek w post.

63Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:29 pm

Nikolai

Nikolai
w ogóle to do dupy wygląda i jest bałagan, nie możecie założyć do tego kont dla drugoplanowych postaci? bo jeśli nie od tego jest w ogóle takie pojęcie jak 'postać drugoplanowa', to ja nie wiem od czego

64Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:30 pm

Brigitte

Brigitte
popieram kh
nie musicie robic postaci, nie wszyscy lubią pisać karty

65Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:31 pm

Amelka

Amelka
Oj Julciu, to za duży kłopot. Dlatego postanowiłam, aby nie marnować kont, Dante i Salvador będa pisać z jednego.

66Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:31 pm

Misza

Misza
Też sie zgadzam z Kachą chujem.

67Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:34 pm

Bambie

Bambie
ale spinacie się dzisiaj
i tak nie mamy w planach więcej tak pisać mg-mg, ale spoko loko idę edytować i wstawiać avki

68Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:35 pm

Amelka

Amelka
Lud dziękuje za Twe poświęcenie, o Pani.

69Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:37 pm

Bambie

Bambie
nagle się wam zachciało czytać cudze gry, jestem pod wrażeniem

70Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Gru 25, 2012 10:48 pm

Amelka

Amelka
Tam gra stary SATURN, noweśżesię.

71Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 1:44 pm

Francis

Francis
ale inni mogą też pisać mg-mg! wiec nie mów tak <3

72Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 1:48 pm

Nikolai

Nikolai
JA DALEJ JESTEM PRZECIWKO TEMU PISANIU MG-MG. TO JEST DO DUPY, ROBI BALAGAN I W OGOLE CHUJOWO.

73Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 3:35 pm

Aurora

Aurora
a jeżeli zamiat avków po prostu pisalibyśmy na początku z czyjej to jest perspektywy?
no bo sorry, nie za bardzo chce mi sie robic postaci do jednej gry, dlatego nie zamierzam przestac korzystac z mg

74Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 3:40 pm

Amelka

Amelka
Z avkami jest czytelniej i ładniej niż napisanie: Somebody's Point of View, czy coś w tym stylu, na początku

75Pytania i Propozycje - Page 3 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 3:55 pm

Zaccaria

Zaccaria
No ja to myślę, że dla naszych starych postaci, którymi chcemy jeszcze grać tutaj, powinnyśmy mieć po prostu konta i oddzielną grupę i kolor "Stare Dziady" i już. Bez pisania kart bo i po co, skoro już na poprzednim forum są, a co i jak o postaciach opisane jest w temacie "20 lat minęło...". Albo jakieś dosłownie mini karty tylko po to, żeby now (lol i tak gramy tylko w swoim gronie tak naprawdę xDDDD), wiedzieli kto kim jest. I tyle, wtedy nie ma problemów.

Ale opcja z MG też jest spoko tak naprawdę. Tyle że jak się na przykład chce znaleźć jakąś grę albo konkretne posty swoje to duuużo więcej szukania. No ale to już nie taki wielki problem.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach