utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 3:51 pm

Diego

Diego
NIE DLA ACTA
Znaczy dla bilokacji

27Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 3:56 pm

Banjo

Banjo
też jestem przeciw

bo jeszcze wprowadzą bilokację, a zakażą miliona postaci i co ja zrobię

28Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 6:30 pm

Francis

Francis
ja tam uważam że nie powinniśmy nawet tego przegłosować albo nie, jak ktos chce to niech robi jak chce, to chyba indywidualną sprawa każdego jak woli grac

29Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 6:32 pm

Bambie

Bambie
jakoś nie podoba mi się bibliokacja, jakoś wtedy nigdy nie moge co sie gdzie dzieje i jak to po sobie następuje

30Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 6:45 pm

Diego

Diego
Ania jak gra była by indywidualną sprawą to na co regulamin i jakiekolwiek zasady? Z tego to byłby się burdel zrobił i tyle.

31Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 7:04 pm

Banjo

Banjo
kto jest przeciw, niech podniesie rękę i naciśnie przycisk

a jak wam się tak chce grać (sory, ale wszyscy wiemy, że za dwa tygodnie pół czata to będzie tylko gdzie jest ten i tamten, bo od miesiąca nie odpisuje), to przecież zawsze można pisać sobie na pewu
na przykład Hania poczęła Sonny na pw (bez jakichś dziwnych myśli proszę)
no i co? da się

32Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 8:18 pm

Balthazar

Balthazar
To z Szakiem się Nelka seksiła na PW, z Merkurym to chyba nawet w temacie normalnie napisałyśmy
ewentualnie napisałyśmy dwie wersje, w sumie czego dobrego to nie za dużo, nie? ;P

No i ja też jestem przeciw bilokacji tutaj bo to strasznie miesza wszystko, bo np. masz dwie gry i nie możesz w jednej czegoś napisac bo naprzykład w pierwszej która się toczy fabularnie wcześniej zaraz się okaże, że złamiesz rękę
serio, wiem bo grałam ostatnio na forum gdzie była bilokacja i bez przerwy był ten problem

33Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 8:25 pm

Skylar

Skylar
mozna zaznaczac przy rozpoczynaniu gry, ze to jest po poprzedniej

34Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 8:29 pm

Rosie

Rosie
hahhaha nie mogę z poksa XDDD


ej ja gram ciągle na forum z bilokacją i wisi to ludziom, kto i jak pisze, czy pisze w pierwszej piątej czy dziesiątej osobie, a forum to żyje dwa razy dłużej niż nasze oba utsy, więc nie wiem jak dla mnie liczy się to jak kto chce grać, a nie jakieś tam sztywne zasady

a co prawda to prawda, jesteśmy mistrzami w robieniu nowych kart i nigdy nie ruszaniu naszych świeżaków

35Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 8:31 pm

Banjo

Banjo
jak dla mnie to jest zwyczajnie podejrzane
taka JT jest podejrzana, miała Cornelię z bilokacją CZY KTOŚ WIDZIAŁ PODWÓJNĄ CORNELIĘ???? NIE
no więc właśnie

a ja się czuję dobrze, z tymi zasadami jakie są

/i jak dla mnie podawanie przykładu 'bo tam' to trochę głupie

36Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pon Lis 26, 2012 8:38 pm

Rosie

Rosie
i tak to usuną iwęc: banho chodź na gg

i nie wolno mówić, że kogoś zdanie jest głupie, to świadczy tylko o nędznej inteligencji oskarżającego

37Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 12:36 am

Minnie

Minnie
ja mam jeden argument przeciw bilokacji: pojawi się jeszcze więcej niedokończonych gier.

osobiście wcale nie uważam, by się przez nią robił zamęt, po prostu przy takiej ilości postaci, jaka najpewniej jest nieunikniona, blokacja jeszcze bardziej sprawi, że ktoś nie będzie odpisywał na posty. bez niej jest chociaż namiastka motywacji, że jak zakończe to będę mógł zagrać gdzieś indziej tą postacią

https://utsi.forumpolish.com

38Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 5:41 pm

Banjo

Banjo
nie mówię, że twoje zdanie jest głupie, tylko, że twój argument 'bo tam jest tak, więc my też tak powinniśmy' jest wciskany na siłę i według mnie tak, głupie, i może świadczy to o mojej 'nędznej inteligencji' (że uważam podawanie takich przykładów za głupie, przy czym zawsze uważam, że w większości wypadków argument 'bo ten i tamten' jest głupi i każdemu to mówię, więc nie traktuj to jako jakąś obrazę, bo widzę to oburzenie), ale przecież nikt nie musi mnie uważać za mądrą, prawda?

ale faktycznie, przepraszam, następnym razem napiszę: 'wybacz mi, że śmiem tak powiedzieć, ale argument użyty przez ciebie nie przemawia do mojej nędznej osoby i według mojej nędznej osoby nie ma większej wartości w tej dyskusji'

dziękuję za uwagę, z poważaniem

39Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 5:49 pm

Hugo

Hugo
w ogóle nie wiem o co ta kłotnia i mi z tym tak dobrze

40Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 5:53 pm

Minnie

Minnie
Ja tam nigdzie kłótni nie dostrzegam, lol. Tylko już nie wiem co z tym fantem zrobić :/ Chyba większość była na nie, co? Czy to tylko takie moje nieobiektywne odczucia?

https://utsi.forumpolish.com

41Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 5:56 pm

Hugo

Hugo
ten doniosły ton mnie zmylił

ja jestem na nie, drugi admin tez na nie, chyba jasne ;D

42Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 6:03 pm

Minnie

Minnie
Głupia jesteś XD

https://utsi.forumpolish.com

43Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 6:04 pm

Hugo

Hugo
nie, po prostu czasem tyrania to lepsza sprawa jak taka demokracja.

44Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 6:04 pm

Skylar

Skylar
władza w ręce ludu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

45Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 6:06 pm

Maks

Maks
patrzę na post Marychy i pukam się w czoło XD

46Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 6:11 pm

Francis

Francis
no ja też, kh ;o

47Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 6:17 pm

Maks

Maks
huehuehue

48Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 6:44 pm

Diego

Diego
Wtf, czemu pukasz się w czoło?
Chyba Marycha jesteśmy obie głupie, bo ja nie widze kompletnie czemu się miałyby pukać w czoło.
BILOKACJA ZDECYDOWANIE NA NIE. To jest tak zjebaneeee.

49Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Wto Lis 27, 2012 9:26 pm

Banjo

Banjo
Moje być głupia, niech się pukają
Tylko cicho

50Pytania i Propozycje - Page 2 Empty Re: Pytania i Propozycje Pią Lis 30, 2012 3:19 pm

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
możemy zrobić okienko logowania na górze?

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach