utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Lucy Mears - Cora Keegan Empty Lucy Mears - Cora Keegan Pon Sty 21, 2013 4:01 pm

Lucy

Lucy
Imię i nazwisko: Lucy Mears

Wiek: 18 lat

Data urodzenia: 20 listopada

Wygląd: Ma krzywe nogi i tleniony bałagan na głowie.

Lucy Mears - Cora Keegan Tumblr_mf3zvmigbl1qzucf6o1_r1_500

Historia: Mears urodziła się i wychowała w Auckland, gdzie nie było jej źle. Nie spała na poduszkach wypchanych banknotami i nie miała w domu dwudziestu sypialni, ale ładne sukienki i zestawy kredek. Jednak ona się nie cieszyła. Z niczego. Odrzucała prezenty, uważając je za niepotrzebne i gardząc wszelką powtarzalnością, z grymasem na dziecięcej twarzyczce. Nikt nie potrafił zrozumieć, czego naprawdę chciała i potrzebowała. I nie wiedziała tego też ona. Oczekiwała od innych zrozumienia, ale jedynym, czego doświadczała były nieprzyjemne komentarze szeptane przez cioteczki siedzące na końcu stołu w czasie świąt i rozczarowanie na twarzy rodziców, którzy uważali za nieszczęście córkę, która nigdy nie była z niczego zadowolona. Za to cieszyli się z jej brata, młodszego, który za każdy podarunek obsypywał ich twarze pocałunkami i potrafił docenić to, co materialne. A Lucy szukała dusz. Pięknych. Wspomnień. Wsiadała w pociąg i uciekała do dolinek, gdzie domy były stare i proste. I siadywała na ich dachach, starając się wmówić sobie, że potrafi przy pomocy kilku kresek przenieść to, co widzi na płaską, papierową przestrzeń. Aż kiedyś, gdy dotknęła palcami drewnianych deseczek, przed oczami jej pojawiły się obrazy dziwne, ale zarazem przyciągające. Zza mgły wyjawiwszy się, pojawiły się przed jej oczami, a dom opowiadał jej swoją historię. Dawną. I zdarzyło się to jeszcze raz. I drugi. Aż w końcu potrafiła sama poprosić, przy pomocy dotyku, starszych ludzi czy domy o nieznane opowieści. A do Rezydencji przybył z uśmiechem. Radością związaną z tym, że zostawiała za sobą to, co nigdy jej nie sprawiało.

Talent: psychometria

Charakter:
Lucy poszukuje. Nieustannie. Słów i określeń, choć rzadko je znajduje. A gdy już znajdzie, wcale ich nie używa, zdając sobie sprawę z tego, że to co opisane i wypowiedziane, traci swój urok. Sylaby są igiełkami, które rozbijają tańczący balonik. Chce wiedzieć wiele i o wszystko pyta, choć jej pytania nie raz stawiają adresata w sytuacji niekomfortowej czy naruszają tematy, których on unika. Jest wścibska, nie zawsze zna limit. Przeocza cienką linię, której przekraczać nie powinna. Bezpruderyjnie ładuje się w zakamarki światów innych, ale do swojego wpuszcza niechętnie. Jest w niej coś dziecinnego i banalnego. W nieświadomym kokietowaniu, gdy zarzuca krótkimi włosami, przygryza wargi i unosi ku górze jeden z kącików ust. Jest tą Lucy, o której śpiewał pan w okrągłych okularach, na niebie, w swoim własnym świecie. Żyje wspomnieniami, przeżyciami i sentymentalnymi opowieściami innych. Ludzi. Drzew. Murów. I przez to zapomina o teraźniejszości i rzeczach ważnych. O odpowiedzialności. Jednak zdarza się że to, co widzi w świecie dnia dzisiejszego, zachwyci ją i zafascynuje bardziej niż ciemne historie. Wtedy się zakochuje.
Grupa: postrzegacze

Poziom zaawansowania: średni


krótka karta, krótka, ale chcę już grać Lucy Mears - Cora Keegan 377041417

2Lucy Mears - Cora Keegan Empty Re: Lucy Mears - Cora Keegan Pon Sty 21, 2013 4:05 pm

Bambie

Bambie
pierwszy raz widzę słowo psychometria i ono istnieje naprawdę jejku ile człowiek się tu nauczy
i mam rozumieć, że jej talent to widzenie obrazów po dotknięciu materiału związanych z daną powierzchnią czy źle zrozumiałam?

3Lucy Mears - Cora Keegan Empty Re: Lucy Mears - Cora Keegan Pon Sty 21, 2013 4:08 pm

Lucy

Lucy
no tak i widzenie jakichś historii związanych z tym właśnie czymś

4Lucy Mears - Cora Keegan Empty Re: Lucy Mears - Cora Keegan Pon Sty 21, 2013 4:09 pm

Bambie

Bambie
will takie coś miał w wizjach, ale w sumie u niego to działało też po dotknięciu osoby

5Lucy Mears - Cora Keegan Empty Re: Lucy Mears - Cora Keegan Pon Sty 21, 2013 4:10 pm

Lucy

Lucy
no ja nie wiem. jak dla mnie to pasuje do postrzegaczy, ale pewnie nie mam racji Lucy Mears - Cora Keegan 377041417

6Lucy Mears - Cora Keegan Empty Re: Lucy Mears - Cora Keegan Pon Sty 21, 2013 4:12 pm

Bambie

Bambie
poczekajmy na Mil :D

7Lucy Mears - Cora Keegan Empty Re: Lucy Mears - Cora Keegan Pon Sty 21, 2013 6:40 pm

Derek

Derek
Przecież to wizjonerzy, serio jak Will tylko z przedmiotami ^^

8Lucy Mears - Cora Keegan Empty Re: Lucy Mears - Cora Keegan Pon Sty 21, 2013 6:42 pm

Bambie

Bambie
no to mamy załatwione

akcept

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» cora keegan
» Lucy
» Lucy
» Lucy
» Pokój 003 - Jorunn & Lucy

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach