utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Caroline Empty Caroline Pią Sty 11, 2013 8:00 pm

Caroline

Caroline
Carol szuka ludu. Przyjaciele, znajomi, wrogowie, obojętnie. Dorobi się jakoś w fabule czy cuś. Carol nie może być sam :C

O, i jeszcze współlokatorów szukam. Głupio tak nocować na ulicy.



Ostatnio zmieniony przez Caroline dnia Pią Sty 11, 2013 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Caroline Empty Re: Caroline Pią Sty 11, 2013 8:08 pm

Aurora

Aurora
Czekałam, czekałam aż założysz relacje i mam. No bo jak pisałam Aurora wydaje mi się strasznie podobna do Carol i koniecznie musimy ustalić między nimi relację bo ja to widzę jedynie jako albo najlepsze przyjaciółki, albo najwięksi wrogowie, nic pośredniego XD Jeżeli to drugie to mogłyby rywalizować we wszystkim, jeżeli drugie to nawzajem sobie pomagać i tak dalej. Poznały się zaraz po tym jak przybyły do szkoły no i zwyczajnie nie potrafią siebie ignorować :D

I może jeszcze coś dla Dereka? Tyle że nie wiem jeszcze co. Zaraz pomyślę.

3Caroline Empty Re: Caroline Pią Sty 11, 2013 8:42 pm

Caroline

Caroline
O, o, o :D To może jednak najlepsze przyjaciółki? Wrogów jeszcze Carol uzbiera, to trudne nie będzie. :>

A co do Dereka, to pomyśl o nim. Jakoś nie mam pomysłu, co można by było z facetem zrobić. Jestem otwarta na propozycje ;d

4Caroline Empty Re: Caroline Pią Sty 11, 2013 8:50 pm

Aurora

Aurora
OKS! To przyjaciółki Caroline 614469229

5Caroline Empty Re: Caroline Pią Sty 11, 2013 8:57 pm

Diego

Diego
Ej, też chcę relację. Tylko jak zwykle nie wiem :D
Diego to taki koleś, chyba go nawet opisać nie potrafię XD podejdzie, skomplementuje twoje cycki, ewentualnie ich brak. albo chcesz mu dać w japę albo uważasz jego bycie za nieszkodliwe, wszystko zależy od Caroline :D Ale Aurorka hejci Diego, on ją, to nie wiem czy tutaj nam pasuje pozytyw!
I mam jeszcze Ariel. Trochę dziwny człowiek, ale myślę, że da się lubić!
Ech, jak zwykle zrobiłam tylko dużo spamu! I love you

6Caroline Empty Re: Caroline Sob Sty 12, 2013 9:26 am

Caroline

Caroline
Diego to by raczej w pysk od Carola dostał :D I dobrze gadasz, tutaj pozytyw raczej by nie pasował.
A co do Ariel, to całkiem spoko człowiek. Lekko jebnięta, ale okej. Tutaj bardziej widzę pozytywa, niż u Diego ;d

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach