utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26Florka - Page 2 Empty Re: Florka Nie Gru 30, 2012 3:47 pm

Brigitte

Brigitte
o, to fajnie wyślij mi fotko swojej części pokoju to ci wkleje <3

27Florka - Page 2 Empty Re: Florka Nie Gru 30, 2012 10:57 pm

Skylar

Skylar
oja, widzę że siłą rzeczy szykują nam się ciekawe relacje!

żeby było jasne z nikosiem - flo może nie mieć złych intencji, ale nikołajek jak najbardziej, więc niech się florencja nie zdziwi, jak będzie się do niej czasami podwalał bardziej niż tylko w żartach, szczególnie po pijanemu. to znaczy w jego opinii on nie robi nic złego, ale bibi pewnie nie byłaby zachwycona, więc no.

jeśli chodzi o sky, to fajnie, żeby były bff <3 tylko wkurza mnie że mają takie wspólne grono z bambusem, nie lubię takich niespójnych relacji xd bo one mają chyba wszystkich przyjaciół wspólnych co w praktyce byłoby zupełnie niemożliwe no ale dobra, flo jest taka fajna, że nie umiałabym odmówić! haha, w ogóle może sky by wiedziała albo przynajmniej sama się domyślała, że jej przyjaciółce podoba się salvador? nie mówię, że od razu miałaby ich swatać, bo jednak sky w głębi serduszka nieświadomie by tego nie chciała, ale to zawsze jakaś dodatkowa komplikacja xd

28Florka - Page 2 Empty Re: Florka Wto Sty 01, 2013 1:52 pm

Flo

Flo
z Nikosiem mi jak najbardziej odpowiada, więc super, jestem za!

jeśli chodzi o tych wspólnych przyjaciół to zawsze w czasie gry można pomyśleć nad małą aferką i zrobić mały rozłam na team sky i team bambie, coby to zmienić ^^ odnośnie Salvadora też się zgadzam, także oficjalnie: bądź mą bff <3 xd

29Florka - Page 2 Empty Re: Florka Wto Sty 01, 2013 2:37 pm

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
uhuhuhu, będzie fight?!
Florka - Page 2 935672.3

30Florka - Page 2 Empty Re: Florka Wto Sty 01, 2013 2:46 pm

Minnie

Minnie
ej, mi też przyjaźń Bambusa i Flo nie pasuje! Bo Minnie też miała być wysoko (sorry że tak późno ogarniam, ale miałam co innego na głowie), a Minnie jest znienawidzoną przez Bambusa siostrą, na dodatek przyjaźniącą się ze Sky! No po prostu Bambus tu nie pasuje i już! XDDDDDDDDDDDDDDDDD

https://utsi.forumpolish.com

31Florka - Page 2 Empty Re: Florka Wto Sty 01, 2013 3:02 pm

Skylar

Skylar
eh ten bambus, zawsze musi się wszędzie pakować:/

niech sal marzy o cat fightcie, not gonna happen Florka - Page 2 3376426101

32Florka - Page 2 Empty Re: Florka Wto Sty 01, 2013 3:32 pm

Luka

Luka
bo bambus kocha się wszędzie pakować, wszak córa justina xd

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach