utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nicole Empty Nicole Sro Lis 21, 2012 9:10 pm

Nicole

Nicole
Nicole Tumblr_lu7m1wCfDs1qbwc7io1_500

Czekam na gotowe propozycje, jeśli będzie z tym problem to coś się wspólnie wymyśli :)

Nicole Anigif_zpsa87c5f06
Ariel- Najulubieńsza z najulubieńszych przyjaciółeczka. O dziwo bardziej pokręcona od Nikolci, dlatego najlepsza. W skrócie BFF. Razem zdolne do przeróżnych szaleństw.

Nicole 64932094
Banjo- s tak jakby przyjaciółmi, jednak sami się do tego nie przyznają. Takie określenie ich wydaje się im nieco dziwne i mimo tego, że dobrze im się spędza razem czas, nie potrafią się tak nazwać.


Nicole Th_123
Francis- Nicole go lubi, jednak czasami ma wrażenie, że Francis próbuje jej unikać. Sama nie wie czemu. Dlatego próbuje go lepiej poznać, żeby ją bardziej polubił, choć ma wrażenie, że im bardziej się stara tym bardziej on stara się jej unikać.

Nicole 5lGRs
Minnie- wydawała się być fajną dziewczyną, ale zaczęło się dziać coś dziwnego. Minnie zachowuje się podejrzanie, jakby Nicole miała jej coś strasznego zrobić. Ostatnio nawet oskarżyła ją o kradzież kota co było niedorzecznym oskarżeniem. Nikolka nawet nie wiedziała, że ta blondyna ma kota, więc upiera się przy swoim. Zachowanie tej dziewczyny zaczyna ją powoli drażnić.



Ostatnio zmieniony przez Nicole dnia Pon Sty 14, 2013 5:57 pm, w całości zmieniany 4 razy

2Nicole Empty Re: Nicole Sro Lis 21, 2012 9:11 pm

Francis

Francis
ojej, francis sięboi rudych ludzi!

3Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 6:05 pm

Minnie

Minnie
lol, Minnie też się może bać!

bo rudzi nie mają duszy :////

https://utsi.forumpolish.com

4Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 6:15 pm

Nicole

Nicole
nieładnie to tak oceniać po kolorze włosów ;>
czyli wolicie negatyw?

5Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 6:29 pm

Francis

Francis
ej pqpuga! Ja mam w karcie tak ale uważam że można to ładnie pociągnąć! W koncu to już jest jakis pretekst do dyskusji!

6Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 6:36 pm

Minnie

Minnie
<333


Może coś z Minnie bardziej w stylu: boi się ale próbuje zwalczyć swój lęk? Bo Minnie nie ma negatywów!

https://utsi.forumpolish.com

7Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 7:22 pm

Banjo

Banjo
Ja jestem za pozytywem, ale nie wiem dokładnie co. ;C

8Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 7:37 pm

Nicole

Nicole
Francis- może nie darzą siebie specjalną sympatią. Przez co dochodzi do sprzeczek, bo on ma problem z tym, że Nicole jest ruda. Jednak czasami się zdarza, że udaje im się nawiązać normalną rozmowę.

Minnie- może po prostu są znajomymi, które rzadko się umawiają, ale jak się spotkają to rozmowa jest nieunikniona.

Banjo- kompletnie nie wiem co. Może dobrzy znajomi a z czasem może coś się rozkręcić między nimi :D

9Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 7:40 pm

Banjo

Banjo
Może to tacy trochę przyjaciele, ale nikt tego głośno nie powie, bo to by było dziwne. XD

10Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 7:42 pm

Nicole

Nicole
okej

11Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 7:49 pm

Minnie

Minnie
Ale taka relacja jest taka zwyczajna, chce coś więcej! XDD OOO, Minnie może ją podejrzewać o to, że chce wziąć zamach na jej kota!

https://utsi.forumpolish.com

12Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 8:06 pm

Nicole

Nicole
okej , a Nicol nie wie o co jej chodzi, bo nawet nie widziała jej kota na oczy.

13Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 8:07 pm

Minnie

Minnie
Okej!!!!!!!!!!!

https://utsi.forumpolish.com

14Nicole Empty Re: Nicole Czw Lis 22, 2012 11:32 pm

Francis

Francis
nie - francis to nie jest typ człowieka, do którego pasuje zwrot: sprzeczka. francis ma uroczy dar oczarowywania, tak więc proponuję by ona oczarowywała się w jego towarzystwie nim - co mu ewidentnie będzie sprawiało nielada problem, lecz poza jego towarzystwem może się nawet nie przyznawać do tego, że go lubi czy nie lubi

15Nicole Empty Re: Nicole Sob Lis 24, 2012 2:07 am

Skylar

Skylar
hmhm, sky nie boi się rudych - so hipster - więc nie miałaby nic przeciwko utrzymywaniu kontaktu z przedstawicielem tej grupy społecznej xd poza tym są z Nicole w podobnym wieku, więc może jakiś pozytyw?

16Nicole Empty Re: Nicole Sob Lis 24, 2012 11:46 am

Bambie

Bambie
skoro Minnie się jej boi znaczy, że Bambie ją lubi! i namawia do jak najczęstszego wpadania na siostrunie babi

17Nicole Empty Re: Nicole Pon Sty 07, 2013 5:23 pm

Nicole

Nicole
Skyler- Przyjaciółki? Takie co lubią sie spotykać i głownie szaleć, a nie siedzieć na dupie, że tak powiem i oglądać jakieś telenowele. Lubią razem wyjść na dyskotekę, uppić się i zrobić coś niespotykanego i szalonego.

Bambie- BFF? Raz Nicole się wkurzyła na kogoś kto jej wytykał różne wady mówiąc że jest przerażająca, bo jest ruda. Co zauważyłam często ludzie wytykają. Wtedy były tylko znajomymi. Bambie zauważyła to pogadała z nią i zaczęły częściej się spotykać i wgl. Aż stały się dla siebie jak siostry.

18Nicole Empty Re: Nicole Pon Sty 07, 2013 5:38 pm

Jitka

Jitka
jak skylar dobrze znajome to z bambusem na odwrót niech będzie, się nie lubią

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach