You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Nicole Seeley - Ebba Zingmark on Sro Lis 21, 2012 8:17 pm

Imię i nazwisko: Nicole Seeley

Wiek:18 lat

Data urodzenia:31 marzec 2003

Wygląd:Ebba Zingmark


Historia:Nicole urodziła się w Mystic Falls. Jej dzieciństwo początkowo było wesołe i kolorowe. Miała kochających ją rodziców, którzy dawali jej to co potrzebne. Miłość, troskę i zaufanie. Czasami nawet ją rozpieszczali. Nie żyli bardzo bogato, jednak stać ich było na normalne nowe ciuchy, świeżą żywność i inne potrzebne rzeczy. Także problemów nie było. Już jako mała dziewczynka miała wielu znajomych, bo w sąsiedztwie było wiele dzieci w jej wieku. Nigdy się nie nudziła. Albo mogła wesoło spędzić czas wraz z rodzicami, albo na podwórku ze swoją bandą łobuziaków, którym zawsze jakiś pomysł do głowy strzelił by spędzić w jakiś sposób czas. Ta cała sielanka skończyła się gdy Cole miała skończone już 8 lat. Jej rodziców spotkał poważny wypadek samochodowy. Pogoda wtedy była straszna. Jechali w środku nocy w czasie gdy była ulewa,której towarzyszyły co chwilę błyski i grzmoty. Gdy jechali ciemną drogą jakiś dupek jechał na długich światłach, który nieco oślepił ojca, który prowadził samochód, przez co wpadł w poślizg i zderzył się z wozem na przeciwko. Wpadli do rowu. Ojciec był jedynie potłuczony i podrapany, nie zapominając o tym, że nogę miał złamana. Niestety matka skończyła gorzej. Nie przeżyła wypadku. Rozpacz po niej była ogromna. A Nicole została pod opieką jedynie ojca. Który obiecał jej, że nigdy jej nie opuści. Więź między ojcem a córką wzrosła. Dopiero o roku czasu się otrząsnęli i zaczęli znowu wesoło brnąć przed siebie.
Minęło kolejne kilka lat. Nicole była już 15latką. W tym czasie zdążyła już mieć swojego pierwszego chłopaka, dowiedzieć się czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość. Doznała pierwszego pocałunku i już wiedziała jak okrutni mogą być ludzie. Razem z nią o jej ojcem zamieszkała ciocia Nicole, która zastąpiła rolę matki w tym domu. Po tym ile dziewczyna przeszła, myślała, że już nic okropnego jej nie spotka. Że już wszystko będzie w porządku, a ona, jej ojciec i ciocia dożyje późnej starości. Niestety jej plany nie do końca się spełniły. Tak jakby los chciał odebrać jej wszystko co jest dla niej ważne. Kolejna katastrofa dobrała się do Nicole na wakacjach, nadal była 15latką. Wyjechali do jakiegoś kraju tropikalnego. Wybrali się nad wielki staw z wodospadem. Ciocia została w miejscu gdzie nocowali, a ona z ojcem wypłynęli łódką na środek stawu. Po chwili okazało się, że w łodzi jest dziura. Woda zaczęła zalewać łódź. Nicole wraz z tatą próbowali zatkać to jakoś, ale sprawa się pogarszała. Nagle pod ich nogami pękła deska i jedna noga Nicole i jedna noga taty utknęła w łódce, która zaczęła powoli się zanurzać i tonąć. Staw był dość głęboki. Oby dwoje próbowali się wydostać, jednak bezskutecznie. Już oboje tracili oddech, kiedy nagle Cole usłyszała głos. Głos matki. Która do niej przemówiła. "Nicole, skup się. Woda to twój żywioł, tak jak i mój. Wyobraź sobie że możesz zrobić nią co tylko zechcesz. Nicole nie wiedziała o co chodzi, ale tak tęskniła za matką, że spróbowała. Udało się wydostać nogi. Ojciec już bł nie przytomny. Nicole złapała go mocno i wyobraziła sobie, że prąd wodny wyrzuca ją na powierzchnie. O dziwo tak się stało. Wyciągnęła ojca na brzeg. Już nie oddychał. Jego serce nie biło. Mimo prób wznowienia bicia serca nic się nie zmieniło. Jej ojciec odszedł. Po raz kolejny los złapał ją swymi wielkimi szponami i odebrał to co ona kochała. Urządzono pogrzeb, a Nicole zamieszkała jedynie z ciocią. Tydzień po wydarzeniu usłyszała w środku nocy głos. Znowu ten sam, głos jej mamy. Który wytłumaczył jej, że Nicole ma dar, może władać wodą i że odziedziczyła go po mamie. Poinformowała ją, że ma się ona przygotować, bo za jakiś czas po nią przyjdą i ją przeniosą do specjalnego ośrodku gdzie są tacy jak ona. Tak się stało. Teraz jest ona tutaj. Udało jej się pogodzić ze swym losem i ćwiczy swoją moc. Poznała tu przyjaciół i znowu została obdarowana miłością i troską. tutaj znowu jest szczęśliwa.

Talent:Otóż Nicole ma całkowitą władze nad wodą. Może nią sterować. Zmieniać posturę, czy zamrażać lub rozpraszać w powietrzy. Wyciągać odę z roślin.

Charakter:
Nicole jest dość zmienną dziewczyną. Czasami nie wiadomo czego można się po mniej spodziewać. Raz tryska energią i jest wesoła, a innym razem odechciewa jej się wszystkiego.Jednak zwykle bywa uśmiechniętą od ucha do ucha osobą, która potrafi się śmiać nawet z samej siebie. Ma poczucie humoru i nie należy do sztywnych ludzi. Zawsze wyluzowana i rzadko się krępuje czy wstydzi. Jest śmiała, więc z łatwością zawiera nowe znajomości. To rozrywkowa dziewczyna, którą zawsze da się gdzieś wyciągnąć- na imprezę, koncert itp. A jeśli nie jest chętna to znaczy że: albo coś się stało, albo ma coś z głową, albo to nie ona. Jest miła i sympatyczna. Dusza towarzystwa i trochę za bardzo rozgadana. Ci co jej dobrze nie znają mogą ją uznać za dziwaczkę, która się ze wszystkiego śmieje i cieszy jak głupia. Ale ci co ją dobrze znają wiedzą, że Cole potrafi się cieszyć nawet z małych rzeczy. Można ją chyba uznać za nonkonformistkę, ponieważ nie dostosowuje się do otoczenia. Nie ubiera się tak jak teraz mówią największe trendy, tylko tak jak jej się po prostu podoba. Jest oryginalna i nie obchodzi ją to co myślą o niej inni. Uznaje zasadę "Jeśli ktoś mówi źle o innych oznacza, że o sobie nie ma nic dobrego do powiedzenia". Jest pomocna i nie odmawia przyjaciołom. Można na niej polegać. Dla osób, które są dla niej ważne jest zdolna do poświęceń. Można jej ufać. Jeśli obieca to dotrzyma danej obietnicy. Jest kreatywna i twórcza. Mimo tego, że jest pogodną i wesołą osobą nie jest oczywiście bez wad. Jedną z jej wad jest to, że jest strasznie uparta. Potrafi się trzymać swojego bardzo długo. Przez co nie daje się namawiać na jakieś durnoty, chyba, że ona tego chce. To, że na jej twarzy znajduje się uśmiech aniołka, nie oznacza, że nie potrafi zachować się jak diablica. Nie daje sobą pomiatać i potrafi odpyskować, zemścić się i pokazać na co ją stać. Nie boi się postawić komuś i mówi otwarcie o tym co myśli. Niektórzy mówią, że jest szczera do bólu, zwłaszcza dla tych za którymi nie przepada. Musi zawsze coś wtrącić inaczej chyba umrze. Nie lubi wspominać o rodzicach, osobom którym ufa potrafi się o nich wygadać nie wstydząc się łez, które tak często dusi w sobie. Jeśli coś ją dręczy, jest smutna lub coś w tym stylu próbuje tego nie pokazywać. Nie lubi swoimi problemami obciążać innych i marnować w ten sposób ich czas, woli rozwiązywać czyjeś problemy. To pomaga jej zapomnieć o własnych. Niestety czasami jest za późno już, żeby swoje rozwiązać i wtedy jest rozpacz. Ci co ją doskonale znają potrafią rozróżnić kiedy jej uśmiech jest prawdziwy, a kiedy gra tylko role maski, która zasłania jej prawdziwe emocje, które wybuchają, gdy tylko jest sama.

Grupa:Żywioły

Poziom zaawansowania: średniOstatnio zmieniony przez Nicole dnia Sro Lis 21, 2012 8:59 pm, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora

2 Re: Nicole Seeley - Ebba Zingmark on Sro Lis 21, 2012 8:35 pm

Mystic Falls lol :DD

Karta bardzo ładna, zauważałam tylko chyba raz w charakterze użyte imię Sam, ale to szczegół. Rozumiem, że poziom zaawansowania talentu jest niski? bo nie określiłaś :D

ale akcept

(już usuwam nazwisko)


_________________
Zobacz profil autora http://utsi.forumpolish.com

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach