utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Cassie  Empty Cassie Sro Lis 21, 2012 4:17 pm

Cassie

Cassie
Rodzina:

Cassie  Tumblr_ma65udI9kA1rt1ivno1_500


Ktoś ważny:

Cassie  Tumblr_mb8xdz7nS11rt1ivno1_500

Podryw na jedną noc:

Cassie  Tumblr_ma7qobDVhw1rn3vy9

Przyjaciele:

Cassie  Tumblr_m98wg04X3e1rt1ivno1_500

Kumple:

Wrogowie:

Cassie  Tumblr_m91h9dqBwR1rt1ivno1_500

2Cassie  Empty Re: Cassie Sro Lis 21, 2012 4:51 pm

Minnie

Minnie
SIMBA <33333

Wiesz, w sumie nie wiem co chcę powiedzieć, więc właściwie nie wiem po co zaczynam. Najłatwiej byłoby napisać czy chcesz coś ze mną, albo jeszcze bardziej się streszczając walnąć tylko krótkie "Minnie?" licząc na to, że jakimś zbiegiem okoliczności będziesz miała świetny pomysł na relację, o której zawsze marzyłam. Ale znając życie jedynie byś się na mnie wkurzyła, bo mnie jednak wkurza jak ktoś takie pytania zdaje, heheh. Znaczy na was (szczególnie Poksa) nie umiem się gniewać, więc w zasadzie trochę tutaj ściemniam. No nieważne. Wgl w karcie pisałam, że ciesze sie, że Lucky (syn Saturna) będzie miał tak fajną kuzynkę, więc pewnie zarezerwuj sobie miejsce dl Lucky'ego w przyjaciołach, choć na razie nie mam zamiaru jego karty robić (geodezjageodezjacotokurwajest-niezdam), Ale wiesz! rezerwuj. Co do Minnie to ona raczej do wszystkich zawsze uśmiechnięta i tak dalej, choć pewnie w sumie Cassie ma fajniejszy uśmiech od mojej. Więc Minnie może jej trochę zazdrościć, ale i tak raczej coś pozytywnego!

LOL

https://utsi.forumpolish.com

3Cassie  Empty Re: Cassie Sro Lis 21, 2012 4:54 pm

Diego

Diego
Hahahahaha Mil <3 lofki lofki

PS. Nie mam pomysłu na relację, to się nawet na ten temat nie odzywam

4Cassie  Empty Re: Cassie Sro Lis 21, 2012 7:27 pm

Francis

Francis
mam sprawę, odezwij sie na pw!

5Cassie  Empty Re: Cassie Nie Lis 25, 2012 5:57 pm

Cassie

Cassie
Żeby nie było, że tu nie wchodzę: jak minnie chce to niech zazdrości 8D

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach