utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Kto zagra? Empty Kto zagra? Pią Lis 02, 2012 12:28 pm

Bambie

Bambie
ZASADY:

    1. Nie piszemy tu postów typu "CHCĘ ZAGRAĆ"

    2. Można się ogłaszać na dwa sposoby:
      a. imię postaci jaką chcemy zagrać + konkretny opis sytuacji jaką chcemy rozegrać lub jakakolwiek propozycja, która umożliwi przybliżenie naszych zamysłów
      b. konkretny link do postu, w którym już zaczęliśmy jakąś rozgrywkę.

    3. Prosimy o podawanie w miarę możliwości w jakiej osobie chcemy grać.

2Kto zagra? Empty Re: Kto zagra? Nie Lut 10, 2013 6:28 pm

Caroline

Caroline
Z chęcią odkopałabym Carola, bo wena mnie rozpiera :d Chciałabym tym razem zrobić coś pozytywnego, bez kłótni i innych darcioryjów, ale nie mam konkretnych pomysłów. Chętnych zapraszam na priv, bo jestem zbyt leniwa, by wbić na Chatboxa.

3Kto zagra? Empty Re: Kto zagra? Sro Lut 13, 2013 4:52 pm

Maks

Maks
UWAGA! WIEKOPOMNA CHWILA! ZRÓB KTOŚ SCREENA BO SAMA NIE WIERZĘ!

KACHA CHCE GRAĆ I MA NAWET PROPOZYCJE!!!

A więc, jako że mam niesamowity wybór postaci propozycji będzie zatrzęsienie, więc trzymajcie się lepiej.
Amelka - dopiero się wprowadziła (pomińmy fakt, ze kartę robiłam wieki temu) no i nie wiem ktoś mógłby zająć się sprawami organizacyjnymi jej dotyczącymi... MILU?
Salvador - tutaj więcej możliwości: albo jakaś ślicznotka, która ukoi jego zszargane nerwy (jakaś sesja fotograficzna może? with benefits), albo ktoś kto go kopnie w dupę i każe sie ogarnąć, albo wyjście gdzieś na kręgle/wódkę/dziwki/łapać motyle, albo COKOLWIEK.

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ!

4Kto zagra? Empty Re: Kto zagra? Pią Lut 22, 2013 5:35 pm

Bambie

Bambie
Także

Luce kompana do picia



Ostatnio zmieniony przez Bambie dnia Sro Lut 27, 2013 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz

5Kto zagra? Empty Re: Kto zagra? Nie Lut 24, 2013 5:21 pm

Banjo

Banjo
zagram BanjoBanjo dryń dryń albo Einarem
takie słodziaki

6Kto zagra? Empty Re: Kto zagra? Nie Mar 24, 2013 5:42 pm

Brigitte

Brigitte
ZAGRAM NA STARYCH UTSACH Z KIMŚ fajnym

7Kto zagra? Empty Re: Kto zagra? Nie Mar 24, 2013 7:47 pm

Lucky

Lucky
Dobra, złamie własne zasady, ale mam wolnych wszystkie postaci, jeżeli ktoś ma ochotę :3 Może oprócz Eriki, bo jednak nie do końca jeszcze wiem jak się nią gra.

8Kto zagra? Empty Re: Kto zagra? Nie Mar 24, 2013 9:44 pm

Bambie

Bambie
ja bym chciała lucusia kiedyś <3

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach