utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ejnar Empty Ejnar Nie Sty 27, 2013 8:23 pm

Einar

Einar
Kocha

Nie kocha

Lubi

Nie lubi

Chce

Nie chce

Takie tam

2Ejnar Empty Re: Ejnar Nie Sty 27, 2013 9:28 pm

Gilbert

Gilbert
OJEJ SŁODZIAK <3

3Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Sty 28, 2013 10:30 am

Banjo

Banjo
NO WIEM <3

4Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Sty 28, 2013 10:59 am

Charles

Charles
Co powiesz na to by Einar i Charles byli współlokatorami? Ogólnie by się normalnie taktowali jak dobrzy przyjaciele, ale czasami w nocy mogłoby się im zbierać na rozkimy i zaczynać mocno filozoficzne gadki XDD W sensie Charles musi komuś powiedzieć o Isi i Ince XDD

(ogólnie już ich wsadziłam do pokoju jednego XDD https://utsi.forumpolish.com/t348-pokoj-101-einar-charles#2965 )

5Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Sty 28, 2013 11:02 am

Banjo

Banjo
czy ja coś mówię? XD

6Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Sty 28, 2013 11:03 am

Minnie

Minnie
no ja cie pytam co powiesz na to, a nie oskarżam, że coś mówisz, więc mogłabyś odpowiedzieć jakoś jednoznaczniej xd

https://utsi.forumpolish.com

7Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Sty 28, 2013 12:40 pm

Banjo

Banjo
jakby mi nie pasowało, to bym się zapowietrzyła i oburzyła ;p
PYTIA

NO JASNE, SPOKO, ALE JAK WEJDZIESZ W MOJĄ EJNAROWĄ KARTĘ

8Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Sty 28, 2013 4:39 pm

Minnie

Minnie
weszłam weszłam Rolling Eyes

https://utsi.forumpolish.com

9Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Sty 28, 2013 5:41 pm

Jorunn

Jorunn
NORWEG, NORWEG *.*

Oficjalnie oświadczam, że od Jor to się nie odpędzisz Laughing Tylko na kogo chcesz? xD

10Ejnar Empty Re: Ejnar Nie Lut 03, 2013 11:09 am

Einar

Einar
hmmmm, mogliby się znać jeszcze z Norwegii (chociaż nie chcę mi się czytać twojej historii <3), a teraz to mogą się przyjaźnić, albo coś w tym stylu <3

11Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 10:19 am

Jorunn

Jorunn
hahah, spoko, nie każę, bo historia Jor jest nudna i nie składna xD

Może tak być, bo nie cierpię zawierać nowych znajomości ^^

12Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 11:31 am

Einar

Einar
no to przyjaciele z Norwegii, zobaczymy czy będą bardziej w BFF czy bardziej tacy kumpele

13Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 12:44 pm

Jorunn

Jorunn
Ano ^^ a kiedy byś mógł popisać?

14Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 1:23 pm

Einar

Einar
no fiesz, on dopiero przyjechał i mam pierwszą grę zarezerwowaną z Arią

A, WGL to Jorunn może być przewodniczącą kółka swatania Arii z Einarem, chociaż trochę głupio, bo nie znasz całej romantycznej historii z poprzedniego forum... no ale obczaj w karcie Einara, może poczujesz ten klimat

15Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 2:47 pm

Jorunn

Jorunn
O Jezu będę ryczeć :< Przykre to, przykre jak diabli. Tylko drzewo trochę odcięło dołujący klimat.
Hmm... Jeśli chodzi o miejsce gdzie mieszkają... Tromso, jest prawie 300 km od pierwszego domu Jor- miasta Narwik. (chociaż początkowo Jor też miała urodzić się w Tromso, ale ciiii)
A od miejsca gdzie mieszkała od 4 roku życia, aż do teraz, to jest prawie 1 500 km Laughing Więc daleko. Do Geiranger wyprowadziła się kiedy zmarł jej ojciec, więc w tym są podobni- mu zmarła matka, jej ojciec.
Ale Jorunn należała do stowarzyszenia odtwarzającego walki i życie wikińskie, które kursowało w te i we w te po świecie. Więc można było by coś z tym powiązać.

A co do tego swatania... Wiesz, nie widziałabym Jor jako swatki, tym bardziej że i jej by się takowa by się przydała- ani razu nie miała chłopaka bo ich raczej traktuje jako towarzysza do biegnięcia przez pole, toporem w łapie, kolczudze i hełmie. Bardziej w ludziach widzi kogoś do pogadania niż do domniemanego związku. Więc ona też i znajomych nie zeswata. Ot, nie ten typ charakteru, chodź nasza pani renifer jest zmienna jak morze ( no dobra, brzmi to poetycko xD), i raz jest cichym mrukiem z którym rozmowa ogranicza się do "yhym" lub "pf", by po chwili stać się rozgadaną duszą towarzystwa, z wiecznym bananem na mordzie. I tak po prawdzie zależy to od tego jaki ja mam humor Razz Więc czasem może się u niej przejawiać syndrom swatki, czasem nie. Ale raczej nie na dużą skalę Laughing

Ogłaszam koniec wypocin.

16Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 4:08 pm

Einar

Einar
jakie drzewo lol? o.o

swatka ok XD

NO I CO ŻE DALEKO, była wymiana szkół, o, i potem listowali

ogłaszam koniec niczego

17Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 4:59 pm

Jorunn

Jorunn
"spalił drzewo" xD

Noo, może być wymiana. ^^

18Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 5:04 pm

Einar

Einar
aaaaa! no bo to jest taka epicka historia odkrycia talentu, że jestem z siebie aż dumna, że ujęłam to tak pięknie

no, to misie pysie <3

19Ejnar Empty Re: Ejnar Pon Lut 04, 2013 5:35 pm

Jorunn

Jorunn
No i super xD Jestem drugą osobą która ciebie rezerwuje! Laughing

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach