You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Brigitte Blunderbuss - Kate Harrison on Wto Gru 04, 2012 7:43 pm

Imię i nazwisko: Brigitte Bibi Blunderbuss

Wiek: 18

Data urodzenia: 2/09

Wygląd: Niebieskie oczy, wystające kości na ramionach, pieprzyki nie tam gdzie trzeba. Ma cycki.
kate harrison


Historia:Bibi została urodzona przez swoją matkę. Ta matka miała męża, oboje chętnie przelali całą swą miłość na małą dziewczynkę. Chowali ją zgodnie z zasadami takimi, które uznaje się za dobre. Kupili jej psa, sukienki, lizaki. Zrobili jej brata. Kupili im gry, karty, basen. Poszli razem do kina, pokazali co to śmiech, płacz. Bibi wzrastała zdrowa, miała szereg koleżanek, kochała się już w pięciu mężczyznach i z dwoma chłopcami.
Jakiś rok temu niechcący spaliła koleżance włosy. To był wypadek, po prostu miała ochotę pomóc dziewczynie, która zamarzłaby na śmierć. Bo Bibi jest z Alaski, a na Alasce zimno potrafi zabić. Chciała więc ogrzać koleżankę, któa leżała w zaspie zmelanżowana. Poklepała ją po policzkach, zdenerwowała się i naglę bęc! Zimno ustąpiło. Ale Brigitte nawet nie ogarnęła, kiedy ciepło z jej dłoni zamieniło się w coś zbyt gorącego i nagle włosy koleżanki zaczęły się topić!
Miała mieć sprawę w sądzie, ale na szczęście ktoś zaproponował jej dłuugie wakacje na innym kontynencie Rodzicie Bibi mieli jedną nadzieję: by ich córeczka skończyła studia prawnicze. Tak więc, pomimo tego, że jest w szkole dla utalentowanych, Brigitte musi codziennie chodzić do biblioteki i stamtąd pobierać lekcje internetowe ze swojego collegu z USA. I chociaż najlepsza z niej prawniczka nie będzie, przynajmniej podnosi poziom atrakcyjności dziewcząt przebywających z książkami.

Talent: naprawia

Charakter:Brigitte można porównać do delikatnego kwiatka, ufnego króliczka, ślicznej wróżki, albo ulotnej zjawy. Ale to tylko ona. Nie jest ani wróżką, ani zwierzątkiem, ani zjawą, ani też kwiatkiem. Jest dziewczynką. Ładną dziewczynką. I tylko ładną. Chociaż w tych czasach wygląd tyle znaczy!
Jest chorą romantyczką, lubi zapach rosy o poranku i miłe słówka szeptane jej do ucha. Lubi dostawać wodę gazowaną z cytryną i syropem tylko dlatego, że ktoś o niej pomyślał. Lubi całowanie i trzymanie się za rączki.
Zdominowana przez rodziców, którzy trzymali ją zawsze twardą ręką. Posłuszna, nigdy nie stawia się ich woli, zawsze zresztą dobrze na tym wychodziła – głaskano ją po główce i dawano pół bajaderki. Pół, by się przypadkiem jej nie przygrubło.
W jej głowie jest wiele przemyśleń, które na świecie są zakazane. Nie widzi więc powodu dla którego miałaby zaśmiecać umysły innych bzdetami, które sama wymyśliła. Te bzdety, to całkiem sensowne spostrzeżenia, ale dziecko nie ma pojęcia o tym, że warto asertywnie wygłaszać swoje poglądy. Nie nauczono ją by była naukowcem, mężczyzną, ona ma być posłuszną żoną. I taka zawsze chciała być.
Zachowuje przemyślenia dla siebie, zachowuje swe wyobrażenia w środku. Niezbyt, więc ciekawa dziewczyna? Ale naiwna i chyba to najbardziej lubią chłopcy, niestety.
Lubi towarzystwo ludzi, a ludzie lubią jej towarzystwo. Wystarcza jej zazwyczaj niecały kwadrans, żeby zjednać sobie duszę innej osoby. Jest względnie zdolna, chociaż ma pewne opory przed językami romańskimi - nie umie się ich nauczyć. Jest za to dobrą kucharką i radzi sobie z pracami domowymi.
Wrażliwa i empatyczna. Delikatna osóbka. Uległa plastelina, która wypełni wszystkie polecenia dokładnie i bez słowa sprzeciwu. Lubi się opiekować innymi, lubi widzieć że jej praca przynosi komuś przyjemność.
Potrafi być zimna, potrafi się postawić. Ale tylko w sytuacji ekstremalnej, bo jest raczej pozytywnie nastawiona na wszystko.

Grupa: uzdrowiciele

Poziom zaawansowania: słabełusz, mało pojętna

Zobacz profil autora

2 Re: Brigitte Blunderbuss - Kate Harrison on Wto Gru 04, 2012 7:46 pm

jaaaaaaa to nie fair. właśnie o tym myślałam jak mówiłam połączenie yael i misty, a Ty mnie ubiegłaś, chociaż mi by to pewnie tak ładnie nie wyszło, no i by mi pewnie poszło bardziej w stronę misty

fajniutka <3

akcept

a i w temacie ma być też wygląd podany, trochę szkoda że nie shay

Zobacz profil autora

3 Re: Brigitte Blunderbuss - Kate Harrison on Wto Gru 04, 2012 7:49 pm

onie, to taka miała być yael/misty? ;c sorka

Zobacz profil autora

4 Re: Brigitte Blunderbuss - Kate Harrison on Wto Gru 04, 2012 7:49 pm

i tak by mi nie wyszło xd

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach