utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sky Empty Sky Pon Lis 19, 2012 7:32 pm

Skylar

Skylar

Sky Tumblr_mdbnf4zbna1qisteoo1_500

Pozytywne


Negatywne


Ignorujemy się

2Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 7:36 pm

Diego

Diego
Wymyyyyyyyyyyyyśl coś.
Ale raczej co pozytywnego, co?

3Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 7:37 pm

Skylar

Skylar
Masz tak upośledzony avatar, że to Ty wymyślaj relacje, bo ja nie mogę traktować Cię poważnie xd

4Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 7:40 pm

Diego

Diego
Nie, mam dałna nie umiem myśleć.
Dobra Diego ją lubi bardzo, bo ja lubię ryj jaki masz, także tyle z mojej kreatywności, hoho :*

5Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 7:45 pm

Minnie

Minnie
Ja wiem wiem wiem! Ale nie jestem pewna czy Skylar jest w końcu współlokatorką Bambie, czy nie? Bo jeżeli by była to by mogła np zauważyć że Minnie podobnie traktuje Bambie jak Skylar Paddy'ego! Hehehe, i by mogły się wymieniać zdjęciami rodzeństwa, znaczy tego młodszego, chociaż bambie zdjęcia też Minnie posiada XDD Bo Mins też ma lekkiego bzika na punkcie sióstr i by mogła nawet Skylar zazdrościć bo zawsze chciała mieć brata ;ccc

https://utsi.forumpolish.com

6Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 7:57 pm

Skylar

Skylar
Pokemon, ja nie rozumiem, dlaczego Ty zawsze jesteś taka powierzchowna! No ale dobra, niech się lubią, chociaż Sky pewnie uważa Diego za zboczeńca, który wiecznie gapi jej się w cycki i trochę się go obawia, ale w gruncie rzeczy wie że jest raczej nieszkodliwy.

Bambie i Sky chyba mieszkają razem, chociaż się hejtują nawzajem. Ale podejrzewam że to nie jest przeszkoda, żeby Skajlar zauważyła to podobne podejście do rodzeństwa, więc mi pasuje taka propozycja <3

7Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 8:03 pm

Diego

Diego
A JAK NIE MAM POMYSŁY TO JAKA MAM BYĆ JAK NIE POWIERZCHOWNA.
No heloł.

8Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 9:19 pm

Bambie

Bambie
czemu mojej w negatywach nie ma?
w ogóle to niech to będzie tak od pierwszego dnia, że nie wiem. się uśmiechały do siebie, bambie nowiutka radosna i nagle pokazuje palcem na kolesia jakiegoś, że jej się podoba, się z nim już zdążyła lepiej poznać, a ten się okazuje chłopakiem sky, co o tym sądzisz?
(nie żebym to brała z bajki )

9Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 9:33 pm

Skylar

Skylar
no spoko, ale od kiedy jeleń jest w rezydencji?

10Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 9:34 pm

Bambie

Bambie
ponad rok chyba będą, nie wiem jak to widzi Mil, ale gdzieś tak 14 miała jak odkryła, a ona ma nieskończone 16

11Sky Empty Re: Sky Pon Lis 19, 2012 9:53 pm

Skylar

Skylar
no to nie może tak być, bo skylar jest od niecałego roku. chyba, że po prostu odwrócimy role, co? że to sky mogła przypadkowo zwierzyć się nowej koleżance, że podoba jej się jakiś typ, a tu się okazuje, że ów typ to jej chłopak.

12Sky Empty Re: Sky Wto Lis 20, 2012 12:03 pm

Bambie

Bambie
spoko!

13Sky Empty Re: Sky Pią Gru 07, 2012 10:08 pm

Minnie

Minnie
EJ JULKA, A CHODŹ RÓBMY TAK BY SKYLAR I MINNIE ZOSTAŁY BFFAMI. Na razie nie są, ale ten... cierpię na ich brak xddd

https://utsi.forumpolish.com

14Sky Empty Re: Sky Pią Gru 07, 2012 11:09 pm

Skylar

Skylar
ZRÓBMY TO

15Sky Empty Re: Sky Pią Gru 07, 2012 11:13 pm

Minnie

Minnie
NO TO GIT MALINA

https://utsi.forumpolish.com

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach