You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Mea Fox (annasophia robb) on Pią Mar 28, 2014 9:03 pm

Imię i nazwisko:
Mea Fox

Wiek:
17

Data urodzenia:
14. kwietnia 1997

Wygląd:
(Annasophia Robb)
Dziewczyna jest średniego wzrostu, ma szczupłą sylwetkę. Chodzi lekko zgarbiona. Ma zielone oczy, długie, prawie białe włosy i śniadą cerę.

Historia:
Mea nigdy nie czuła się wyjątkowa. Rodzice traktowali ją z dystansem, bo była ich pierwszym dzieckiem. Wymagano od niej naprawdę dużo, także harowała od rana do nocy. Jedynym czasem na odpoczynek była ta chwila między położeniem się do łóżka i wstaniem z niego. Dziewczyna kochała śnić, w swoich fantazjach mogła być każdym, mieć bardziej kochającą rodzinę i lepsze życie. Nie zauważyła, kiedy zaczęła kontrolować swoje sny. Dotarło to do niej, gdy w krainie Morfeusza spotkała swoją znajomą. Następnego dnia dziewczyna powiedziała Mei, że ta jej się przyśniła. Dla białowłosej był to szok. Starała się ćwiczyć swoje zdolności, które na początku dawały jej nieźle popalić. Zdarzało jej się zasypiać nagle, raz "odpłynęła" na pasach dla pieszych i omal nie zginęła. Do teraz ma z tym problemy. Potrafi zasnąć zawsze i wszędzie, wiecznie ziewa i narzeka na brak czasu do odpoczynku. Teraz lepiej kontroluje swoje moce, nie jest to jednak maksimum jej możliwości.

Charakter:
Białowłosa wygląda na nieco spowolnioną, jeśli chodzi o reakcje na cokolwiek. To przez jej wieczne zmęczenie, które związane jest z talentem dziewczyny. Nie lubi się kłócić, także nie protestuje, gdy ktoś zarzuca jej opóźnienie umysłowe. Zdarzały się takie przypadki, ale Mea nie brała ich na poważnie. Można także uznać, że boi się wszystkiego i wszystkich. Nie chce być wyróżniana z tłumu, dlatego nieco się garbi. Zazwyczaj chowa się pod rozciągniętymi swetrami i dużymi bluzami. Najważniejsze, żeby było wygodnie- to jej ulubione hasło. Także organizuje sobie życie w taki sposób, by nic jej nie przeszkadzało. To, że jest nieco zamknięta w sobie nie oznacza, że jest nieśmiała i boi się ludzi. O nie... Gdyby ktoś zobaczył Meę w jej żywiole... Kiedy kładzie się spać, pojawia się w niej taki mały demonik. Istna bestia. Tylko w snach czuje się bezpiecznie. Potrafi przenieść się do czyjegoś snu, pokierować nim, zaprosić do swojej głowy... Często uczy się wtedy na sprawdziany, bo tak nie traci czasu na siedzenie nad książkami do późna. Mea jest więc jak cicha woda.

Talent:
Władza nad snami

Grupa:
Inne

Poziom zaawansowania:
średni

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach