utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Torrey Clauser-Gemma Arterton Czw Maj 16, 2013 8:32 pm

Torrey

Imię i nazwisko: Torreyah Clauser

Wiek: 17 lat

Data urodzenia: 3 Sierpnia

Wygląd: Najprawdopodobniej średniego wzrostu brunetka mająca czekoladowe oczy, duże cycki, długie nogi i coś a'la piegi. Jednak kto wie, jak jest naprawdę, jeśli ona ciągle zmienia wygląd?

Torrey Clauser-Gemma Arterton Tumblr_m40m4bMvwF1qh2p3po2_500

Historia:

Talent: Może zmienić się w kogo chce. Blondynke, Brunetkę, Starą, Młodą, Mężczyznę Kobiete. Chyba dlatego nie ma kompleksów.

Charakter:Trudno do niej dotrzeć, trudno jej coś wmówić, trudno się z nią rozmawia, trudno sie z nią przebywa w jednym pomieszczeniu, trudno ją rozgryźć. Jak można określić jej charakter? Trzeba zaznaczyć, że jest trudny i skomplikowany.Twoje pierwsze wrażenie-sarkastyczna, zimna suka od której warto trzymać się z daleka, jeśli życie miłe. Już na pierwszy rzut oka, według zdania powszechnego, nie figuruje na liście tych ułożonych, grzecznych panienek w sukienkach, jakie najczęściej pojawiają się w Dworach Królewskich.Ona nie z takich. Ona jest z tych.. bardziej butnych niż inne kobiety. Nie boi się ubrudzić, acz paja szczerą nienawiścią do wszelakich sukien i sukienek, a jedyną jaką miała, wyrzuciła po prostu do kosza.Panna "Nie potrzebuje faceta!", "Daj ja to zrobię!", "Taka Zosia-samosia" i " Ze wszystkim dam sobie radę sama". Nie oczekuje od nikogo pomocy i też sama tej pomocy rzadko kiedy udziela. Jest typem samowystarczalnej jednostki, działającej na własną rękę. Kompletnie nie nadaje się do pracy w grupie, po prostu nie potrafi współpracować czy wykonywać rozkazów. Możesz o niej śmiało powiedzieć, iż jest pozbawiona uczuć czy sumienia. Może jest w tym trochę prawdy, ale czy ktoś kiedyś widział aż tak bezduszną siedemnastolatkę? Szczerze mówiąc, możesz śmiało powiedzieć iż jest to najpodlejsza, najoschlejsza, najbardziej chamska nastolatka jaką w życiu spotkałeś. Jak na swój wiek, jest dość dojrzała. Nie bawią ją wieczne imprezy czy całodobowe picie alkoholu.Wszystkich ocenia według pierwszego wrażenia, które jest dla niej najważniejsze i które potem ciężko zmienić. Zawsze szczera do bólu, mówi wszystko wprost. Nie boi się konfrontacji, ani poczucia wstydu, czy nawet przegranej. Uczy się na błędach i nie wchodzi dwa razy do tej samej rzeki.Każdy upadek czyni ją silniejszą. Przebiegłość i wartki, bystry umysl to jej cechy charakterystyczne. Myśli trzeźwo i zazwyczaj prosto, nie korzysta bez potrzeby z talentu do knowań. Nie da sobą pomiatać, czy w kaszę dmuchać. Od razu wykryje, czy kłamiesz, czy mówisz prawdę- ma po prostu do tego talent. Jest strasznie niecierpliwa. Nie cierpi czekać i nie cierpi, kiedy ktoś na nią czeka.Mści się okrutnie i do usranej śmierci, więc biada temu kto ja zawiedzie, czy też zrani. Jest uparta, a to w powiązaniu z resztą jej pokręconego charakterku daje naprawdę ciężką mieszankę. Prawie niemożliwym jest to by udowodnić jej, że nie ma racji, w zasadzie nigdy nie przyzna tego na głos. A kiedy ktoś jej nawet udowodni, że nie ma racji nie przyzna tego na głos, co to to nie. Niezwykle trudno zdobyć jej zaufanie. Jest strasznie nie ufna. Jednak jeśli je zdobędziesz, jesteś najwyraźniej szczęściarzem. Jeśli je stracisz, nigdy już nie odzyskasz. Nie uznaje nic takiego, jak druga szansa, trzecia, czwarta. Zawiodłeś ją, twoja wina. To już nie jest jej sprawa. Nigdy raczej nie zawiązuje bliższych znajomości, przyjaciół. Nie przywiązuje się, nie zakochuje i nawet nie lubi. Znaczy, może po prostu nie chce, bo boi się konsekwencji tego. Czasami nawet możesz splunąć na ziemię i powiedzieć iż jest sadystyczna, albo po prostu wyżywa się na wszystkim co się rusza tylko dlatego, żeby dać upust swojej złości, którą zawsze gdzieś tam w niej tkwi. Nie wiadomo czemu, ale uwielbia psychiczne torturować ludzi. Czasami żałuje, że nie ma takiego daru.
Histerycznie boi się kotów. Ma uczulenie na ich sierść, boi się na nie patrzeć a co dopiero dotykać. Niewiele osób wie o tej przypadłości, zazwyczaj ukrywa ją, i w jakiś tam sposób wie, że jej lęki są bezpodstawne a koty niegroźne, ale kiedy któryś z nich stanie jej na drodze.. Nie lubi, kiedy ktoś robi błędy w wymowie, więc na okrągło wszystkich poprawia. Kiepski podryw wzbudza u niej niekontrolowane napady śmiechu. Gdy była mała, w lesie zaatakował ją dzik. Do teraz czuje do nich pewne obawy. Urodziła się Trzeciego sierpnia a jej znak zodiaku to Lew. Od małego gra na pianinie i śpiewa, choć mało osób o tym wie Ma przejawy homofobii Lubi chyba każdego, który zamienia się w wilka, albo psa. Nie potrafi:prasować, prać, szyć, nie rozgotować makaronu, cerować. Ale potrafi gotować. Chce nauczyć się grać na gitarze, ale ciężko jej to idzie. Wokół niej panuje wieczny chaos, czy to w domu czy w głowie. Nie lubi poukładania wokół siebie, z przekonaniem twierdząc, że każda rzucona na podłogę rzecz odnajduje na niej swoje miejsce we wszechświecie. Mimo młodego wieku...Ma swojego Harley'a, którego nazwała Bobby. A jeśli ktoś go dotknie, lub źle popatrzy.. pozna furię Torrey ~Kiedyś jeździła konno. Jej rekord w skokach to 120 cm Uwielbia wszystko, co psowate. Psy, wilki i reszte ferajdy. Słucha starego, klasycznego rocka. AC/DC , Pink Floyd , Bon Jovi (...) Uwielbia wszystko, co związane z "Starą Ameryką" motoryzację, obyczaje i resztę.

Grupa: Zmiennokształtni

Poziom zaawansowania: Zaawansowany


DOKOŃCZĘ JUTRO, EW. NIEDZIELA (PONIEDZIAŁEK) !

2Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Pią Maj 17, 2013 8:07 pm

Diego

Diego
Któż to taki odważny, żeby postać na praktycznie niedziałającym już forum robić? <3

3Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Nie Maj 19, 2013 11:25 am

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
Taka śliczna karta...

A te mendy nie grają;c

4Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Nie Maj 19, 2013 2:11 pm

Diego

Diego
JA MAM GRAM, WYPRASZAM SOBIE.
Tylko nikt nie chce ze mną :/

5Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Pon Maj 20, 2013 7:42 pm

Happy

Happy
a ja nie gram, bo nie miałam czasu, ale już mam, to bym grała, gdyby było z kim
ale przychodzę, patrzę, a tu cisza x_X
ogarnijmy się ej.

6Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Pon Maj 20, 2013 11:43 pm

Salvador

Salvador
2 KARNE KUTASY
2 KARNE KUTASY
To wytłumacz moim wykładowcom i ćwiczeniowcom, że sesja powinna trwać dwa tygodnie nie miesiące -.-

7Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Wto Maj 21, 2013 11:15 am

Hugo

Hugo
woooooooooooooooooooow
tu była karta a ja nie zauważyłam

8Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Wto Maj 21, 2013 4:59 pm

Diego

Diego
Brawo Jasiu, masz racje, tyle się dzieje, że idzie nie zauważyć XDDD
Justysia <3

9Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Sro Maj 22, 2013 12:57 pm

Hugo

Hugo
ojboże no dużo się dzieje

10Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Sob Maj 25, 2013 2:15 pm

Brigitte

Brigitte
Salvador napisał:To wytłumacz moim wykładowcom i ćwiczeniowcom, że sesja powinna trwać dwa tygodnie nie miesiące -.-

Torrey Clauser-Gemma Arterton 377041417

11Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Wto Maj 28, 2013 5:18 pm

Minnie

Minnie
lol, akcept

https://utsi.forumpolish.com

12Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Wto Maj 28, 2013 7:13 pm

Diego

Diego
hahahahaha, mistrz!

13Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Sro Maj 29, 2013 2:48 pm

Bambie

Bambie
jak tu historii nie ma xd

14Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Sro Maj 29, 2013 5:04 pm

Misza

Misza
u mnie też nie ma ziomek XD
u mnie chyba nawet akcepta nie ma

15Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Sro Maj 29, 2013 6:19 pm

Bambie

Bambie
bo to Ty :*

16Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Sro Maj 29, 2013 7:58 pm

Banjo

Banjo
ja też tak chcę

17Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Pią Maj 31, 2013 8:45 am

Misza

Misza
Bambie napisał:bo to Ty :*

skrin i w ramkę!
<3

18Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Pią Maj 31, 2013 12:43 pm

Banjo

Banjo
nie wolno faworyzować dzieci ;////

19Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Pią Maj 31, 2013 1:23 pm

Misza

Misza
najwyraźniej mnie wolno XD

20Torrey Clauser-Gemma Arterton Empty Re: Torrey Clauser-Gemma Arterton Pią Maj 31, 2013 3:49 pm

Banjo

Banjo
to niepedagogiczne ;/////

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach