You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Fumiko Isabelle Tyler - Baek Su Min on Czw Sty 24, 2013 10:55 am

Imię i nazwisko: Fumiko Isabelle Tyler
Data urodzenia: dwudziesty trzeci stycznia
Wygląd:
Chcesz przytulić

Historia:
Isabelle lubi opowiadać tę historie jako love story z pięknym zakończeniem: i żyli długo, i szczęśliwie. Bo to jest tego typu historia, przynajmniej ona w to święcie wierzy.
Wszystko zaczyna się od chęci młodej kobiety zostania poważaną panią naukowiec, a przyznać trzeba było, że predyspozycje ku temu miała. Rodzina ustąpiła, chociaż rolę miała inną - miała być kochającą matką i dobrą żoną, mimo to wysłano ją na kurs do słonecznej Kalifornii. I tam Nanami spotkała swojego księcia z bajki. Starszego od niej o ładnych kilka lat, Philipa. Zakochali się w sobie. Ich pierwsze spotkanie? Wpadła na niego, wychodząc z samochodu, zbytnio zajęta studiowaniem mapy. A gdy ich spojrzenia się spotkały... Wiedzieli, że to jest miłość - wzdycha zawsze przy tym fragmencie Fumiko. Szczęścia nie zepsuł im nawet fakt, że rodzina kobiety nie chciała zgodzić się na takiego partnera dla swojej córki. Powinna wyjść za kogoś ze swojego kraju. Bardzo szybko na świat przyszła mała Fumiko. Imię drugie otrzymała po babci taty i póki przebywała w Ameryce wolała właśnie je. A żyli tutaj trzynaście lat. Opuścili kraj ojca i udali się do kraju matki z bardzo prostego powodu - firma, w której dotychczas pracowali, upadła. W Kraju Kwitnącej Wiśni czekały na nich lepsze oferty. Isabelle stała się Fumiko, chociaż nie za własną zgodą, uznano że tak będzie lepiej. Spędziła z rodziną zaledwie trzy lata. Później odnaleźli ją Starsi, twierdząc, że ma dziwną moc. Nie chciała wierzyć, chciała zostać z rodziną, lecz wkrótce przekonano ją do przybycia do Romy. I uczyniła to. Wszak mama też po wyjeździe odnalazła swego księcia z bajki.

Talent: kontrola zapachów

Charakter:
Wydaje się nie dostrzegać zła na świecie. Wciąż żyje w kraju dzieciństwa. Nibylandia byłaby miejscem dla niej idealnym. Bywa strasznie naiwna, ale to spowodowane jest tą jej wiarą, że świat jest dobry. Optymistka? To byłaby gruba przesada. Wrażliwa i najchętniej uratowałaby cały świat, chociaż to jej potrzebna jest pomoc. Takie dziewczątka zginęłyby same, wchłonięte przez brutalność świata, gdyby nie inne osoby, które potrafią je dostrzec i wyciągnąć do nich przyjazną dłoń. Lubi tańczyć o wschodzie słońca, pląsać wśród fal i słuchać szopena. Otwarta na innych, czasem aż nadto, to dzięki Rezydencji, ciągła obecność innych osób pomogła jej przełamać opory przed kontaktem z innymi. Miewa złe dni. Wtedy zamyka się w sobie i już z pewnością do nieznajomego nie jest w stanie słowa przemówić z powodu wielkiego zawstydzenia. W lepsze dni chętnie z obcymi rozmawia, lecz gdy napotka osobę o silnym charakterze z pewnością przyjmie postawę zastraszonej i niepewnej. Bardzo często natrafia na takie jednostki. Nie jest zbyt pewna siebie. Romantyczna dusza, która czeka na tego jedynego. Pada ofiarą silniejszych osobowości, nie zdając sobie z tego sprawy. Chodzi własnymi drogami i wciąż notuje coś w notesie, równie często widać ją z aparatem. Lubi sztukę, ale bardziej w wykonaniu innych.

Grupa: chemicy
Poziom zaawansowania: średniosłaby

Zobacz profil autora

2 Re: Fumiko Isabelle Tyler - Baek Su Min on Czw Sty 24, 2013 6:44 pm

<333333333333333333333333


_________________

Diederick van Vollenhoven

- * -
telefon [url=http://]- pokój[/url] - pb [url=http://]- strój[/url] - relacje
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach