You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wykładowcy on Nie Sty 20, 2013 8:15 pm

Etyka:

   Sabrina Darcy (Maggie Gyllenhaal) No wiadomo, że czegoś tak nudnego i niepotrzebnego naucza równie nudna, ale przynajmniej dla kogoś potrzebna, osoba. Pani Darcy kiedyś chciała zostać zakonnicą, ale moc pokrzyżowała te plany. Jest na tyle kochana, że nigdy nie wie ile osób powinna mieć w klasie na zajęciach. Przyszły trzy? Super, mamy dzisiaj komplet. Pani Darcy lubi dostawać kwiatki i czekoladki, ale za to nie lubi sprawdzać żadnych prac, więc i ich nie zadaje, a za czekoladki zapomni zerkać na egzaminie co robi grupka przed nią. Pani Darcy ma swojego pieska i to jest jej największy przyjaciel.


Psychologia:

   Samantha Lockhart (Glenn Close) 48 lat. Pedantka. Unikać. Na zajęcia przychodzić KONIECZNIE. Ma notes, dzięki któremu powie ci co kiedy robiłaś/eś na zajęciach zamiast jej słuchać. Postrach nowych, którzy nie wiedzą co ich czeka, gdy spróbują ziewnąć na zajęciach panny Samathy. Tak panny, gdyż żaden kawaler nigdy nie odważył się spróbować żyć z tą kobietą. Wcale się nie dziwimy temu.

Historia / Sztuka:

   Pan V (Ben Whishaw) O przystojnym panie V znajdziecie więcej w karcie
Naturalistyka:

   Thomas Kowalsky (Colin Firth)Przemienia się w bestie , ale bardzo sympatyczny z niego starszy pan. Prowadzi ciekawe wykłady i zawsze ma czas dla swoich studentów, również wtedy gdy wykładał powinien już się zakończyć, ale przecież pan Kowalsky chce jeszcze mówić. Plusem jest fakt, że często są wycieczki w głąb terenu Rezydencji a i dalej. Kowalsky jest nie tylko sympatycznym starszym panem, ale także na tyle kochanym by przymknąć oko na poczynania swoich studentów. Wystarczy, że pochwalisz jego melonik, a już masz plusa na start. Z ciekawostek pół Rezydencji dalej zachodzi w głowę czemu on taki podobny do króla Norwegii.
Biologia / Fizjologia:

   Awdotia Prihodko (Freida Pinto) Niedawno sama uczyła się w Rezydencji, skończyła pedagogikę, znalazła sobie męża i wróciła tutaj by pracować z rezydentami. Wymagająca, ale bardzo dobra nauczycielka. Męskiej części może być trudno się skupić z powodu urody kobiety.
Logika / Chemia:

   Kaneshiro Gao (Godfrey Gao)Poukładany, nigdy się nie spóźnia. Ma swoje fanki wśród rezydentek, nikt nie zna jego przeszłości. Trochę przerażający typ i lubi pytać z zaskoczenia na zajęciach, trzeba być zawsze przygotowanym. Ciężko u niego.


Filozofia:

   Mandy McCartney (Cheryl Hines) Słodka jak cukiereczek i zupełnie niekompetentna. Każdą filozoficzną sentencję przerabia na swoje, tak aby można ją było dopasować do zasad kosmetyki. Jeżeli się udzielasz, choćby nawet niewłaściwie - to zdasz. Wystarczy umieć dużo mówić. Pani McCartney pochodzi z USA. Uwielbia podrywać wszystkich uczniów, jak i opiekunów.


Anatomia:

   Benedykt Słowacki (Alan Dale) Kolejny dowód na to, że tu nauczycielem może zostać każdy kto się zgłosi. Pan ten nie potrafi odróżnić organów wewnętrznych i zawsze pod stolikiem chowa książkę, gdzie ma wszystko dobrze opisane. Oprócz tego to postrach wszystkich dziewcząt gdyż prawdopodobnie to stary zboczeniec i wedle plotki w Rezydencji ma swój azyl, bo go ścigają za pedofilie. Inna plotka głosi, że zapłodnił dwie siostry, ale trudno w to uwierzyć, bo wygląda i zachowuje się jak napalony prawiczek. Nie da się u niego nie zdać.Zoologia / Filozofia przyrody / Botanika :

   Pavel Prunk (Martin Freeman) Może i pokrzyczy i się powścieka jak studenci jego powiedzą coś wyjątkowo głupiego, ale to porządny wykładowca jest i wystarczy być dla niego okej by i on był okej. Ciągle gdzieś biega, potrafi przyprowadzić lamę na zajęcia. Plotkarz straszny.


Maszynoznawctwo / BHP:

   Roberto Carlos (David Hasselhoff ) Meksykanin z liczną rodziną, którą utrzymuje z daleka. Mało go obchodzi edukacja tutejszy, ale stara się na tyle by go nie wyrzucono, wszak ma swoją liczną famillie do wychowania. Póki na jego lekcji nikt nie uszkodzi maszyny czy sąsiada on ma to głęboko gdzieś.


Neurologia:

   Nadia Sokolnikov (Tilda Swinton)Przerażająco wyglądająca kobieta, która kiedyś uległa wypadkowi przez co na stałe ma zdrętwiałe pół twarzy. Nie pozwoliła nic z tym zrobić, bo to dodaje jej charakteru i sprawia, że uczniowie się jej boją. Chociaż bali by się i bez tego.


Fizyka:

   Raymond McGower (Brendan Gleeson) Nie umie nauczać, ale się stara. Lubi młodzież, młodzież lubi jego, bo jest spoko i nie umie także pilnować na egzaminach. Z panem Raymondem fizyka wcale nie jest złem. Robi eksperymenty i jest bardzo ciekawie u niego.


W-F:

   Bethy McGonagall (Dot Jones)Naprawdę gruba kobieta. Nie idzie uwierzyć, że jest naprawdę szybka, po prostu lubi jeść. Prowadzi drużynę i można się zapisać, ale jest ostra i mało komu się chce pomiędzy ćwiczeniami grupowymi i resztą życia to robić, bo i tak nigdzie im nie potrzebne.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach