utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ogłoszenia Administracji Empty Ogłoszenia Administracji Pon Gru 17, 2012 4:12 pm

Minnie

Minnie
1#

Dodałam do profilu nowy podpunkt: "Stopień". Odnosi się on do stopnia zaawansowania talentu. Przy okazji uzupełniania tego punktu spójrzcie też na inne, których jeszcze nie ruszyliście. O wiele łatwiej jest zwracać się do siebie na chatboxie kiedy wszyscy mają wpisane kim są ( punkt "Jestem").

https://utsi.forumpolish.com

2Ogłoszenia Administracji Empty Re: Ogłoszenia Administracji Sro Gru 26, 2012 3:41 pm

Aurora

Aurora
2#

Na topliście czARTa zostały wyczyszczone liczniki, więc klikajcie w miarę swoich możliwości (by wiadomo co znów nas nie wyprzedziło XD). Przypominam też, że jest druga toplista, ale chyba mniej ważna.
Jeżeli macie jakieś fora, z którymi moglibyśmy zawrzeć partnerstwo przyślijcie mi linki na PW Minnie.
Niedługo zmiana daty.

3Ogłoszenia Administracji Empty Re: Ogłoszenia Administracji Nie Gru 30, 2012 3:30 pm

Bambie

Bambie
3#

Uwaga jako że Australia to inna półkula jak nasza to i inaczej wypadają chociażby ferie letnie. Także tutaj przerwy mają:
od drugiego tygodnia grudnia do trzeciego tygodnia stycznie
2 tygodnie na wielkanoc
2 tygodnie w lipcu
2 tygodnie we wrześniu
Egzaminy w szkołach przeprowadzane są w listopadzie i w czerwcu także.
Administracja życzy miłego dnia, niech się Wasze postacie szykują do egzaminów!

4Ogłoszenia Administracji Empty Re: Ogłoszenia Administracji Sro Sty 09, 2013 5:01 pm

Bubuś

Bubuś
3# i pół

Zaglądajcie od czasu do czasu do Profilu w zakładkę Friends and foes, bo to fajna sprawa jest!

5Ogłoszenia Administracji Empty Re: Ogłoszenia Administracji Sro Sty 09, 2013 5:53 pm

Minnie

Minnie
4#

Jeżeli ktoś miałby ochotę pomóc w wymyślaniu postaci pobocznych takich jak Wicedyrektor, pielęgniarka, czy woźny, to byłabym ogromnie wdzięczna <3 Parę miejsc w opiekunach grup też przydałoby się uzupełnić. Piszcie do mnie na PW!

https://utsi.forumpolish.com

6Ogłoszenia Administracji Empty Re: Ogłoszenia Administracji Wto Sty 15, 2013 1:42 pm

Bubuś

Bubuś
4# i pół

A TY?
Ogłoszenia Administracji Kociu
KLIKNĄŁEŚ DZIŚ W TOPLISTĘ?

7Ogłoszenia Administracji Empty Re: Ogłoszenia Administracji Pią Sty 18, 2013 4:44 pm

Bambie

Bambie
4# i ¾

CZY WIESZ, ŻE
Ogłoszenia Administracji 21453260
NASTĘPNY SKOK TO CZAS EGZAMINÓW?
NIECH TWA POSTAĆ GOTOWA BĘDZIE

8Ogłoszenia Administracji Empty Re: Ogłoszenia Administracji Sob Sty 26, 2013 3:55 pm

Bubuś

Bubuś
5#

Event z imprezą i przeniesieniem w czasie!
Więcej tutaj: KLIK.
Krótkie posty mile widziane!

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach