You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Personel on Sob Gru 15, 2012 2:18 pm

Pedagog:

      Archibald Māhoe (Toby Jones) Bojący się własnego cienia, nie mówiąc już o reszcie nadnaturalnych rzeczy, uśmiechnięty niski pan. Troszczy i przejmuje się życiem każdego, bez względu na to jak inni traktują jego. Łatwo jest go w coś wrobić, wyciągnąć od niego zwolnienie, bez słowa stanie się twoją przykrywką. W zasadzie wszyscy lubią pana Mahoe! W skrócie: pochodzi z Hawajów, 44 lata, jego talent to odczepianie swojego cienia i wysyłanie go w różne miejsca, w celu szpiegowania lub jakieś przysługi.


Pielęgniarka:

      Helga Puchońska (Betty White) miła pani, z którą lata zrobiły swoje. Aktualnie ślepa jak nietoperz, nie odróżniłaby wysypki od złamanej nogi, dlatego można jej wmawiać wszystko i oczekiwać, że zaraz poda ci syropek i zwolnienie z zajęć. Tak naprawdę Helga jest z nami tylko dlatego, że wszyscy ją szanują i kochają! Ale od leczenia są uzdrowiciele

Woźny/Dozorca:

      Stellan Knapp (Randy Couture) estończyk. Niby mięśniak i w ogóle. Ale serducho ma wielkie i gorące, że hoho. Lubi nosić małe dzieci na barana. Jego talent to bycie lekkim jak piórko.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach