You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Opiekunowie Grup on Sob Gru 15, 2012 1:57 pm

Wizjonerzy:

   Berta "Pinky" Petrolsky-Iwanow (Charlotte Free) Wiele opowieści krąży o tej kobiecie. Nikt nie wie skąd jest, ona sama też wam na to poprawnie nie odpowie, nie lubi też mówić o sytuacji sprzed 20 lat. Inteligencją nie grzeszy, a opiekunem została tylko ze względu na swoje podejście do młodzieży i fakt, że wyglądając wiecznie na góra 25 lat nie mogłaby ułożyć sobie normalnego życia. Jej słynny dowcip dla nowych to udawanie uczennicy. Berta nie tylko z talentem pomoże, ale także powspierania kiedy trzeba, a i nigdy dobrze nie przypilnuje w czasie kary odbywania. Kocha wszystkie swoje dzieciaczki i tak też je nazywa.Iluzjoniści:

Elektryczni:


Nadnaturalni:

   Fangora Pumpkin (Rosario Dawson) Urodziła się na niewielkiej wyspie Muhu (Estonia) i choć nigdy nie narzekała na swoje dzieciństwo, to jednak prawdziwe szczęście znalazła dopiero u boku swojego męża - Saturna. Facet ubarwił jej życie w sposób jakiego nie znała, a potem było już tylko lepiej. Fangora prawie zawsze żyła i żyje w krainie szczęśliwości. Jest matką dwójki dzieci, których dokładnych imion nie znała do 4 roku po urodzeniu pierwszego, ale teraz już nic się przed nią nie ukryje.Zmiennokształtni:

   Hunokeli Czajkowsky (Jason Momoa) txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txtPolimorfi:

   Saturn Pumpkin (Jeffrey Dean Morgan) - pochodzi z Madagaskaru. Razem z resztą dyniowego rodzeństwa siał zgorszenie w Tromso. Podobno razem z bratem bliźniakiem doprowadził do załamania psychicznego najmłodszą planetę, znaczy nieplanetę - Plutona. Ale to tylko pogłoski. Saturn się uspokoił od czasów młodości (pewnie wiele wniosła do tego jego żona - Fangora), ale jego dusza nigdy nie wyrzeknie sie metalu! Najlepszym potwierdzeniem na to są imiona jakie nadał swoim dzieciakom.Żywioły:

   Venus Pumpkin (Christina Augilera) W swoich latach szczytu była uznawana za najpiękniejszą, jednak po narodzinach ostatniego dziecka bardzo jej się przytyło. To dołujące przeżycie związane z niedorozwinięciem najmłodszej pociechy doprowadziło ją do tego, że teraz musi się leczyć i wiecznie chodzi na jakieś terapie. Poza tym wciąż jest uroczą opiekunką i ma większy dystans do wszystkiego niż niegdyś. Więc wybaczy jakąś tam maryśkę spaloną przed jej zajęciami, nawet chłopaka w łóżku po 22, natomiast ma wielkiego świra na punkcie urody i jest cięta dla co to ładniejszych dziewczynek. Jej talent związany jest z roślinnością.
Kinetycy:

Inni:

Uzdrowiciele:

   Delilah Griffiths (Gwyneth Paltrow) txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txt txtChemicy:

   Kimiyuki Tanimoto (Ken Jeong) Śmieszny facet ze śmiesznym podejściem do podopiecznych. Wszystkich traktuje jakby mieli po pięć lat, ale jednocześnie każe im robić zupełnie pozbawione sensu i niebezpieczne rzeczy jedynie po to by się z tego pośmiać. Pochodzi z Mongolii. Ma talent rozpuszczania wszystkiego co tylko możliwe. Chamski, stary zboczeniec.
Kontrolerzy:

   Bartholomew Lancaster (Peter Dinklage) Szkot, lat 31. W latach 2005-2008 był zwykłym utalentowanym próbującym okiełzać swój talent, co było niesamowicie istotne kiedy przebywał w Romie, bo blokował talenty wszystkich ludzi w zasięgu dziesięciu metrów. Tym samym zyskał sobie wielu wrogów, a bycie karłem nie polepszało jego sytuacji. Mało kto wie co działo się z nim później, ale jakieś cztery lata temu wrócił by zostać opiekunem i blokować tych, którzy sobie na to zasłużyli.Postrzegacze:Opiekunowie najmłodszych:

Co się dzieje z małymi utalentowanymi? Jak mają rodzinę i nie wiadomo o ich talencie, to dobrze. Jak mają rodzinę i bezpieczny w miarę talent to też dobrze. Jak mają rodzinę, ale rodzice chodzą w hełmach, a rodzeństwo nie podchodzi na bliżej niż dwa metry, to niedobrze. Jak nie mają rodziców, to już wgl.
W przypadkach, kiedy nie jest dobrze, takie maluchy trafiają do:

   Merkury Pumpkin (Harrison Ford) (45 lat, hobby: rzeźbienie w arbuzach, ratowanie świata), który wraz ze swoją uroczą żoną Constance prowadzi Dom Przestępczy, znaczy Zastępczy. Znajdują się tam dzieci niebezpieczne, ale wszyscy są bezpieczni, bo Merkury to chodząca tarczka. DZ znajduje się na Madagaskarze, w miejscu gdzie tylko małe murzynki przynoszą im zakupy, bo nikt inny tam nie chodzi. Dzieciaki mają pseudozajęcia z opanowania daru oraz bawią się z lemurami i tygrysami. Taki żarcik. Znajdują się tam do momentu, kiedy osiągną sześć lat lub jasnowidząca i wspaniała Constance stwierdzi, że są gotowe.

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach