You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dyrekcja on Sob Gru 15, 2012 1:55 pm

pani dyrektor

Ursula Lindberg

(Jessica Lange)Opiekunem Kontrolerów została dwadzieścia dwa lata temu, wnosząc ze sobą ogromny rygor i dyscyplinę. Kiedy stara siedziba zaczęła podupadać, postanowiła zatroszczyć się o nową i tym samym właśnie dzięki niej mamy ten piękny ośrodek w Australii. Lecz raczej nikt nie ma ochoty jej za to dziękować. Nie wzbudza sympatii, sprawia wrażenie oschłej i odizolowanej. Po tym jak zaginął jej nastoletni syn stała się jeszcze bardziej zamknięta.
Pochodzi z Brukseli, gdzie kiedyś robiła polityczną karierę. Jej talent polega na tym, że mąci w głowie. Może ci nasłać jakąś konkretną myśl i myślisz, że jest twoja. Nie wpływa na to czego pragniesz, ale na twoją opinię na dany temat.

Zobacz profil autora

2 Re: Dyrekcja on Sob Gru 15, 2012 1:55 pm

dyr ds dyscyplinarnych

Mirjam Kosiik

(Imelda Staunton)Jeżeli coś przeskrobałeś znajdziesz się bezpośrednio pod jej jurysdykcją, co zdecydowanie nie powinno cię cieszyć. Mirjam nigdy nie była opiekunem, ale dbanie o porządek i nakładanie wymyślnych kar jest jej powołaniem. Nie pomoże ci, nie pocieszy, ani nie powie dobrego słowa. Od razu będzie podejrzewać cię o najgorsze i nie spocznie póki nie udowodni twojej winy. Ogólnie wcale nie udowadniałaby niczego, niestety jej przełożona nadal wymaga niezbitych dowodów, aby kogoś ukarać. Trudno jest jej się podlizać, ale posiada swoich ulubieńców, ale oni też nie mogą być pewni, czy pewnego dnia na nich też nie spadnie jakaś kara. Miejcie się na baczności!
Mirjam pochodzi z Estonii. Jej talentem są wizje przeszłości, które miewa poprzez składanie pocałunków (niekoniecznie w usta).

Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach