You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Ogłoszenia Dyrekcji - Sprawy Dyscyplinarne on Sob Gru 15, 2012 9:44 am

Dyrekcja przypomina o REGULAMINIE
panującym w naszym instytucie
i przestrzega przed jego łamaniem.


Poniżej ogłoszenia związane właśnie z tym tematem.

Zobacz profil autora
1#

Dnia 28 października 2021r. w godzinach rannych w Akademiku Żeńskim 11C została zdemolowana Kuchnia na piętrze. Ucierpiał: stolik (doszczętnie połamany), ściany (obryzgane niezidentyfikowaną mazią) oraz psychika naszego woźnego (który jak wam wiadomo niedawno wrócił z urlopu zdrowotnego i naprawdę nie uśmiecha się mu naprawianie waszych przewinień). Dyrekcja posiada pewnych podejrzanych, prosimy jednakże o zgłoszenie wszelkich związanych z tematem informacji, które pomogą wykryć sprawcę zamieszania.
PRZYZNANIE SIĘ DO WINY zdecydowanie zmniejszy przewidywaną karę.


Mirjam Kusiik
dyrektor od spraw dyscyplinarnych

Zobacz profil autora
2#

Dyrekcja dzień w dzień jest coraz bardziej zadziwiona zuchwalstwem niektórych osób! Po raz kolejny upominamy, że nasze wspólne kuchnie są miejscem gdzie poszanowanie ogólnego dobra ma bardzo wielkie znaczenie! Kuchnie w internacie są przeznaczone dla mieszkańców internatów, kuchnie akademików dla mieszkańców akademików, a składziki z jedzeniem to nie darmowy supermarket. Podkradanie jedzenia (zwłaszcza podpisanego przez właściciela) będzie surowo karane!
Apeluję również o szacunek do samej Dyrekcji. Jeżeli ktoś czułby się w powinności odkupienia mi mojego czekoladowego tortu, który został skradziony wczoraj w nocy, to niech to zrobi. A możliwe, że ominie go kara!


Mirjam Kusiik
dyrektor od spraw dyscyplinarnych

Zobacz profil autora
3#

Począwszy od dzisiejszego dnia (1 listopada 2021r.) na okres nieokreślony zabrania się samotnego zapuszczania do naszego lasu. Radzimy również bez konieczności nie przebywać za długo na plaży. Jednemu z chemików nie powiodło się na ćwiczeniach i zupełnie niechcący zakaził tą część naszej siedziby.
Będziemy informować wszystkich na bieżąco!


Ursula Lindberg
dyrektor główny

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach