utalentowani
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register


Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 4:00 pm

Aurora

Aurora
O ile się nie mylę od samego początku było mówione, że chcemy skupić się na nowych postaciach i tak dalej. Widzę już, że zupełnie nic z tego jednak nie wyszło. Szkoda.
Na serio chcecie oddzielne konto dla każdej starej postaci?

77Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 4:07 pm

Amelka

Amelka
Hania chyba trochę przesadza ze starymi postaciami. Ja mam dwie z jakimiś powiązaniami ze starym forum(no i Maksa, ale to było wyżycie się więc w sumie nie liczę go jako normalnej postaci :D ), nawet dobrze nie pograłam i w sumie trochę żałuję, bo taki Salvador nie porucha za dużo ;c (Mogę bliźniakom historię zmienic jeśli się Justyna zgodzi?)
Chodzi mi o to, że powinniśmy się skupiać na nowych, a nie produkować dzieci starych postaci i robić ludzi z poprzedniego forum nauczycielami (chociaż ja mam jeden pomysł akurat :D ale mniejsza o to, bo jak juz karta będzie to i tak proszę o potraktowanie jej jak karty Maksa), bo to w sumie ogranicza. No.

78Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 4:23 pm

Giovanni

Giovanni
Amelka napisał:(Mogę bliźniakom historię zmienic jeśli się Justyna zgodzi?)

no. mogą być dziećmi kogoś innego, nie związanego z pumpkinami Razz

79Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 4:52 pm

Ariel

Ariel
E LUDZIE TAK SERIO TO SRACIE ŻAREM Z TYM MG.
Nie kumam o co wam chodzi, że ŁO ŁO KONTA, AVKI, KONTA KURWA KONTA ŁO ŁO ŁO! Prawda jest taka, że nikomu się kart nie będzie chciało pisać, a na chuj konto bez karty, a po za tym i tak w końcu wyjdzie na to, że zagracie raz i koko koko na chuj konto. Chyba tylko po to by zaśmiecić. Jak trochę poszukacie w postach mg to was to nie zabije (a i tak większość nie zagra, wiec tych postów nie będzie dużo) i np. zamiast wstawiania avków do każdego postu mistrza wystarczy w pierwszym poście kto z kim gra i takie dwa avki i tyle! Co z tego że tak okropnie wygląda, nie zaśmiecajmy forum milionem kont i zajętych wyglądów, inni też chcą sobie zrobić postacie z jakimś normalnym ryjem, a nie wyszukiwać z dupy bo wszystko pozajmowane. NIE RÓBMY PROBLEMU TAM GDZIE GO NIE MA. POZDRAWIAM POKSKIK.

80Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 5:42 pm

Hugo

Hugo
zgadzam się z Poksikiem
a jak już czytacie gre mistrz-mistrz to jednak po poście idzie się zczaić kto to jest

81Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 6:01 pm

Amelka

Amelka
NO TO SKORO WSZYSTKO WYJAŚNIONE TO KONIEC DYSKUSJI
bo mi chodziło tylko o avki w postach -.-

82Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 6:22 pm

Aurora

Aurora
Ariel napisał:E LUDZIE TAK SERIO TO SRACIE ŻAREM Z TYM MG.
Nie kumam o co wam chodzi, że ŁO ŁO KONTA, AVKI, KONTA KURWA KONTA ŁO ŁO ŁO! Prawda jest taka, że nikomu się kart nie będzie chciało pisać, a na chuj konto bez karty, a po za tym i tak w końcu wyjdzie na to, że zagracie raz i koko koko na chuj konto. Chyba tylko po to by zaśmiecić. Jak trochę poszukacie w postach mg to was to nie zabije (a i tak większość nie zagra, wiec tych postów nie będzie dużo) i np. zamiast wstawiania avków do każdego postu mistrza wystarczy w pierwszym poście kto z kim gra i takie dwa avki i tyle! Co z tego że tak okropnie wygląda, nie zaśmiecajmy forum milionem kont i zajętych wyglądów, inni też chcą sobie zrobić postacie z jakimś normalnym ryjem, a nie wyszukiwać z dupy bo wszystko pozajmowane. NIE RÓBMY PROBLEMU TAM GDZIE GO NIE MA. POZDRAWIAM POKSKIK.

kocham poksika <3


Pozostańmy przy tym, że stare postacie jednak przez MG i z avkami. To wydaje mi się dobrym kompromisem :)

83Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 7:26 pm

Brigitte

Brigitte
dobry pomysł!
a robienie starych dziadów: najgorzej ever, dobrze że nie przeszło

84Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 7:31 pm

Amelka

Amelka
NO DOBRA A CO Z MOJĄ PROŚBĄ?

85Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 7:32 pm

Mistrz Gry

Mistrz Gry
którą?

86Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 7:33 pm

Bambie

Bambie
żeby zmienić historie? ja jestem na nie, bo za długo o jakiekolwiek dzieci dla yael walczyłam xd wiem wiem hipokryzja z mej strony, ale no kto by nie chciał dla swojej postaci takich dzieci?

87Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 7:34 pm

Amelka

Amelka
-.-

no to go nie chcę.

88Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 7:36 pm

Bambie

Bambie
a rób co chcesz

+ czekam na triumf Julki, że dobrze tak yael xd

89Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 7:37 pm

Amelka

Amelka
fuck yeah

90Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Sro Gru 26, 2012 10:40 pm

Nikolai

Nikolai
TRIUMFUJE Czy jak tam to si epoisze bo nie wirem teraz

91Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Czw Gru 27, 2012 10:27 am

Amelka

Amelka
Jeśli Julia nie wie jak napisać jakieś słowo to oznacza, że ono nie istnieje.

92Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Czw Gru 27, 2012 11:18 am

Bambie

Bambie
ahahha pijana Jula <3

93Pytania i Propozycje - Page 4 Empty Re: Pytania i Propozycje Czw Gru 27, 2012 8:27 pm

Skylar

Skylar
ja nie piję, nie wiem o co wam chodzi

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach