You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 4:00 pm

O ile się nie mylę od samego początku było mówione, że chcemy skupić się na nowych postaciach i tak dalej. Widzę już, że zupełnie nic z tego jednak nie wyszło. Szkoda.
Na serio chcecie oddzielne konto dla każdej starej postaci?

telefon [url=http://]pokój[/url] pb [url=http://]strój[/url] relacje
Zobacz profil autora

77 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 4:07 pm

Hania chyba trochę przesadza ze starymi postaciami. Ja mam dwie z jakimiś powiązaniami ze starym forum(no i Maksa, ale to było wyżycie się więc w sumie nie liczę go jako normalnej postaci :D ), nawet dobrze nie pograłam i w sumie trochę żałuję, bo taki Salvador nie porucha za dużo ;c (Mogę bliźniakom historię zmienic jeśli się Justyna zgodzi?)
Chodzi mi o to, że powinniśmy się skupiać na nowych, a nie produkować dzieci starych postaci i robić ludzi z poprzedniego forum nauczycielami (chociaż ja mam jeden pomysł akurat :D ale mniejsza o to, bo jak juz karta będzie to i tak proszę o potraktowanie jej jak karty Maksa), bo to w sumie ogranicza. No.

Zobacz profil autora

78 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 4:23 pm

Amelka napisał:(Mogę bliźniakom historię zmienic jeśli się Justyna zgodzi?)

no. mogą być dziećmi kogoś innego, nie związanego z pumpkinami Razz

Zobacz profil autora

79 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 4:52 pm

E LUDZIE TAK SERIO TO SRACIE ŻAREM Z TYM MG.
Nie kumam o co wam chodzi, że ŁO ŁO KONTA, AVKI, KONTA KURWA KONTA ŁO ŁO ŁO! Prawda jest taka, że nikomu się kart nie będzie chciało pisać, a na chuj konto bez karty, a po za tym i tak w końcu wyjdzie na to, że zagracie raz i koko koko na chuj konto. Chyba tylko po to by zaśmiecić. Jak trochę poszukacie w postach mg to was to nie zabije (a i tak większość nie zagra, wiec tych postów nie będzie dużo) i np. zamiast wstawiania avków do każdego postu mistrza wystarczy w pierwszym poście kto z kim gra i takie dwa avki i tyle! Co z tego że tak okropnie wygląda, nie zaśmiecajmy forum milionem kont i zajętych wyglądów, inni też chcą sobie zrobić postacie z jakimś normalnym ryjem, a nie wyszukiwać z dupy bo wszystko pozajmowane. NIE RÓBMY PROBLEMU TAM GDZIE GO NIE MA. POZDRAWIAM POKSKIK.

Zobacz profil autora

80 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 5:42 pm

zgadzam się z Poksikiem
a jak już czytacie gre mistrz-mistrz to jednak po poście idzie się zczaić kto to jest

Zobacz profil autora

81 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 6:01 pm

NO TO SKORO WSZYSTKO WYJAŚNIONE TO KONIEC DYSKUSJI
bo mi chodziło tylko o avki w postach -.-

Zobacz profil autora

82 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 6:22 pm

Ariel napisał:E LUDZIE TAK SERIO TO SRACIE ŻAREM Z TYM MG.
Nie kumam o co wam chodzi, że ŁO ŁO KONTA, AVKI, KONTA KURWA KONTA ŁO ŁO ŁO! Prawda jest taka, że nikomu się kart nie będzie chciało pisać, a na chuj konto bez karty, a po za tym i tak w końcu wyjdzie na to, że zagracie raz i koko koko na chuj konto. Chyba tylko po to by zaśmiecić. Jak trochę poszukacie w postach mg to was to nie zabije (a i tak większość nie zagra, wiec tych postów nie będzie dużo) i np. zamiast wstawiania avków do każdego postu mistrza wystarczy w pierwszym poście kto z kim gra i takie dwa avki i tyle! Co z tego że tak okropnie wygląda, nie zaśmiecajmy forum milionem kont i zajętych wyglądów, inni też chcą sobie zrobić postacie z jakimś normalnym ryjem, a nie wyszukiwać z dupy bo wszystko pozajmowane. NIE RÓBMY PROBLEMU TAM GDZIE GO NIE MA. POZDRAWIAM POKSKIK.

kocham poksika <3

Pozostańmy przy tym, że stare postacie jednak przez MG i z avkami. To wydaje mi się dobrym kompromisem :)

telefon [url=http://]pokój[/url] pb [url=http://]strój[/url] relacje
Zobacz profil autora

83 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 7:26 pm

dobry pomysł!
a robienie starych dziadów: najgorzej ever, dobrze że nie przeszło

Zobacz profil autora

84 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 7:31 pm

NO DOBRA A CO Z MOJĄ PROŚBĄ?

Zobacz profil autora

85 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 7:32 pm

którą?

Zobacz profil autora

86 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 7:33 pm

żeby zmienić historie? ja jestem na nie, bo za długo o jakiekolwiek dzieci dla yael walczyłam xd wiem wiem hipokryzja z mej strony, ale no kto by nie chciał dla swojej postaci takich dzieci?

Zobacz profil autora

87 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 7:34 pm

-.-

no to go nie chcę.

Zobacz profil autora

88 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 7:36 pm

a rób co chcesz

+ czekam na triumf Julki, że dobrze tak yael xd

Zobacz profil autora

89 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 7:37 pm

fuck yeah

Zobacz profil autora

90 Re: Pytania i Propozycje on Sro Gru 26, 2012 10:40 pm

TRIUMFUJE Czy jak tam to si epoisze bo nie wirem teraz

Zobacz profil autora

91 Re: Pytania i Propozycje on Czw Gru 27, 2012 10:27 am

Jeśli Julia nie wie jak napisać jakieś słowo to oznacza, że ono nie istnieje.

Zobacz profil autora

92 Re: Pytania i Propozycje on Czw Gru 27, 2012 11:18 am

ahahha pijana Jula <3

Zobacz profil autora

93 Re: Pytania i Propozycje on Czw Gru 27, 2012 8:27 pm

ja nie piję, nie wiem o co wam chodzi

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4