You are not connected. Please login or register


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Regulamin on Czw Lis 01, 2012 8:59 pm


Regulamin Utalentowani 2
1. Fabuła gry jest w całości wymyślona przez nas, więc uprasza się o jej nie kopiowanie. Owszem, czerpaliśmy różne inspiracje, ale kto tego nie robi?
2. Rejestrujemy się imieniem postaci. Żadnych nazwisk. Ewentualnie przezwisko, ale tylko w skrajnych przypadkach.
3. Szanujemy innych użytkowników oraz dbamy o estetykę forum. Treści rażące, bądź niedozwolone będą usuwane.
4. Nie spamujemy. Masz swoją stronę i bardzo chcesz się tym podzielić z innymi? Poinformuj nas o tym w odpowiednim miejscu.
5. Rejestrując się na forum, oświadczasz, że znasz regulamin i będziesz go przestrzegać. Za nieprzestrzeganie regulaminu grozi upomnienie lub nawet usunięcie konta.
6. Avatar powinien mieć rozmiar 100x100 pikseli + nie może przedstawiać osoby innej niż została wybrana na wygląd postaci (chyba, ze nie widać twarzy; wygląd innych postaci też jest zabroniony) - dotyczy to też zdjęć w pb.
7. Na forum można mieć podpis, ale nie umieszczamy w nim obrazków. Im mniej znaków tym lepiej. Najlepiej dostosować podpis do wzoru podanego w tym temacie.
8. Gramy dopiero po zaakceptowaniu przez administratora KP (karty prosimy tworzyć w ciągu 3 dni od utworzenia konta, inaczej zostanie ono usunięte). Karta powinna wyglądać tak jak we wzorze, jest tylko jedna opcja poza wzorem: napisanie całej karty trzynastozgłoskowcem.
9. Na forum obowiązuje język polski. Prosimy o nie kaleczenie języka wszelakim dziwnym pismem oraz używanie emotikon poza grą. Wulgaryzmów również używamy w granicach rozsądku.
10. Posty piszemy w 1. lub 3. osobie w zależności od tego jak się umówimy. Zabronione jest, by grające ze sobą osoby pisały w różnych narracjach. (Czyli nie kręć i z jedną osobą graj od początku w ustalonej narracji i będzie dobrze)
11. Jeśli nie masz mocy czytania w myślach to nie odpowiadaj na monologi wewnętrzne rozmówcy.
12. Post powinien być przynajmniej treściwy, nie chodzi o ilość, ale o jakość!
13. Nie piszemy postu pod postem. Istnieje funkcja edycji istniejącego już postu. No chyba, że chodzi o dział z telefonami lub photoblogi. W tematach, w których od dawna nikt nie pisał również można napisać posta pod postem.
14. Nie można zabijać postaci, ani także opisywać tego co zrobiła (w trakcie gry lub w przeszłości) bez zgody właściciela. Usunięcie postaci jest możliwe, jeżeli ta postać nie napisała więcej niż 200 postów - w tej sprawie kontaktujemy się z adminami.
15. W grze nie obowiązuje limit postaci. Istnieją jednak pewne warunki: pierwsze trzy postaci są zakładane bez zgody administracji, a o pozwolenie na kolejne należy zgłosić się do admina. Jeżeli pierwsza postać to kobieta, druga powinna być mężczyzną, natomiast płeć trzeciej nie jest już istotna. Kolejną postać tworzymy po upływie 2 tygodni po powstaniu poprzedniej, a także rozegraniu nią przynajmniej trzech gier dłuższych niż: A: cześć. B: cześć A: co słychać? B: nic. A: pa. (Istnieją wyjątkowe sytuacje, w których traktujemy użytkowników ulgowo, ale na ogół dzieje się tak po zapłaceniu ogromnej łapówki).
16. Jako wygląd postaci wybieramy konkretną osobę. Najlepiej jakąś sławę, ale można również wybrać sobie kogoś np. z deviantartu.
17. Jeśli w czasie gry przechodzisz z jednego miejsca do kolejnego musisz o tym poinformować w poście (informujesz o tym używając nawiasów ukośnych: // ). Nie można grać w kilku miejscach jednocześnie.
Dodatkowe komentarze odnośnie gry również umieść w nawiasach ukośnych (uwagi możesz pisać też małą czcionką).
18. Wpisy na photoblogach można komentować.
19. Jeśli planujesz dłuższą nieobecność poinformuj nas o tym w odpowiednim temacie.
20. Regulamin w każdej chwili może zostać zmieniony.
21. Regulaminu nie podpisujemy.
22. W razie nieprzestrzegania regulaminu przyznawane są Karne Kutasy. Nie istnieje możliwość ich cofnięcia.
23. Nie pyskuj. Administracja umie bronić swojego zdania, więc lepiej być przygotowanym na różnego rodzaju uwagi co do karty, czy długości i jakości postów. Lubimy gdy wszystko wygląda ładnie i jest na poziomie.
Zobacz profil autora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Regulamin szkoły

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach